Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIRAL RENT SRL
Cod unic de înregistrare RO 33816138 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014013449406
EUIDROONRC.J2014013449406
Data înființării18.11.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaClucerului nr. 51-53, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
941.067
Profit (Lei)
1.815
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 941.067 | 1.815 | 151 | 4.499.926 | 4.680.209 | 161.132 | 341.415 | 1 |
| 2024 | 893.783 | 231.508 | 19.292 | 2.710.395 | 4.966.316 | 83.678 | 2.339.599 | 1 |
| 2023 | 1.239.089 | 665.142 | 55.429 | 1.229.504 | 3.191.585 | 146.010 | 2.108.091 | 1 |
| 2022 | 791.507 | 427.080 | 35.590 | 1.955.579 | 3.440.885 | 132.947 | 1.618.253 | 1 |
| 2021 | 735.553 | 358.498 | 29.875 | 2.090.275 | 3.225.310 | 56.138 | 1.191.173 | 1 |
| 2020 | 724.839 | 324.857 | 27.071 | 2.577.794 | 3.367.980 | 42.489 | 832.675 | 1 |
| 2019 | 692.182 | 197.604 | 16.467 | 3.037.475 | 3.518.583 | 26.709 | 507.817 | 1 |
| 2018 | 582.675 | 137.315 | 11.443 | 3.414.740 | 3.709.225 | 15.728 | 310.213 | 1 |
| 2017 | 575.210 | 77.451 | 6.454 | 3.795.034 | 3.950.313 | 17.619 | 172.898 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.53%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.53%
Profit net per salariat
1.815 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.19% | 25.9% | 53.68% | 53.96% | 48.74% | 44.82% | 28.55% | 23.57% | 13.46% |
| Marjă profit brut | 2.99% | 28.03% | 54.54% | 54.91% | 49.62% | 45.74% | 29.55% | 24.47% | 15.05% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.53% | 9.9% | 31.55% | 26.39% | 30.1% | 39.01% | 38.91% | 44.26% | 44.8% |
| Profit net per salariat | 1.815 Lei | 231.508 Lei | 665.142 Lei | 427.080 Lei | 358.498 Lei | 324.857 Lei | 197.604 Lei | 137.315 Lei | 77.451 Lei |
Viteza rotație active
0.19
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.32 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.19 | 0.18 | 0.37 | 0.22 | 0.22 | 0.21 | 0.2 | 0.16 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.32 zile | 0 zile | 0.01 zile | 0 zile | 0.31 zile | 0.51 zile | 0.89 zile | 0.21 zile | 0.16 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 941.067 Lei | 893.783 Lei | 1.239.089 Lei | 791.507 Lei | 735.553 Lei | 724.839 Lei | 692.182 Lei | 582.675 Lei | 575.210 Lei |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
96.67%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.03 | 0.12 | 0.07 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.03 | 0.12 | 0.07 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 96.67% | 98.34% | 95.63% | 96.28% | 98.29% | 98.75% | 99.25% | 99.58% | 99.56% |
| Pondere active circulante | 3.33% | 1.66% | 4.37% | 3.72% | 1.71% | 1.25% | 0.75% | 0.42% | 0.44% |
©Firme.ro