Companie
Detalii identificare
Nume firmăMDG GEO SERV SRL
Cod unic de înregistrare33819770 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1497/2014
EUIDROONRC.J3/1497/2014
Data înființării19.11.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaConstantin D. Stătescu nr. 9, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
90.760
Profit (Lei)
1.111
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90.760 | 1.111 | 93 | 65.281 | 0 | 21.230 | -44.051 | 2 |
| 2023 | 90.167 | 3.480 | 290 | 116.550 | 4.629 | 66.759 | -45.162 | 2 |
| 2022 | 72.016 | 0 | 0 | 118.025 | 9.679 | 59.703 | -48.643 | 1 |
| 2021 | 70.992 | 20.966 | 1.747 | 82.172 | 0 | 41.826 | -40.346 | 1 |
| 2020 | 30.033 | 0 | 0 | 85.404 | 0 | 24.092 | -61.312 | 1 |
| 2019 | 59.122 | 0 | 0 | 67.374 | 0 | 12.213 | -55.161 | 1 |
| 2018 | 56.447 | 0 | 0 | 56.092 | 1.827 | 8.685 | -45.580 | 1 |
| 2017 | 58.542 | 0 | 0 | 32.090 | 197 | 3.821 | -28.072 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.52%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
4.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.52%
Profit net per salariat
556 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.22% | 3.86% | 0% | 29.53% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.36% | 4.86% | 0% | 30.44% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.52% | -7.71% | 0% | -51.97% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 556 Lei | 1.740 Lei | 0 Lei | 20.966 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.28
Viteza rotație stocuri
25.73
Durata medie încasare creanțe
68 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.28 | 1.26 | 1.04 | 1.7 | 1.25 | 4.84 | 5.37 | 14.57 |
| Viteza rotație stocuri | 25.73 | 6.51 | 4.24 | 8.23 | 1.81 | 5.33 | 13.83 | 17.31 |
| Durata medie încasare creanțe | 68 zile | 113.76 zile | 134.94 zile | 136.89 zile | 46.67 zile | 4.4 zile | 24.48 zile | 1.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 45.380 Lei | 45.084 Lei | 72.016 Lei | 70.992 Lei | 30.033 Lei | 59.122 Lei | 56.447 Lei | 58.542 Lei |
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.33 | 0.57 | 0.51 | 0.51 | 0.28 | 0.18 | 0.15 | 0.12 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.45 | 0.36 | 0.4 | 0.09 | 0.02 | 0.08 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 6.48% | 13.95% | 0% | 0% | 0% | 17.38% | 4.9% |
| Pondere active circulante | 100% | 93.52% | 86.05% | 100% | 100% | 100% | 82.62% | 95.1% |
©Firme.ro