Companie
Detalii identificare
Nume firmăCABINET MEDICAL ORL MED SRL
Cod unic de înregistrare33895867 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/647/2014
EUIDROONRC.J6/647/2014
Data înființării12.12.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaSucevei nr. 20, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
409.850
Profit (Lei)
234.940
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 409.850 | 234.940 | 19.578 | 40.622 | 62.592 | 213.235 | 235.205 | 2 |
| 2024 | 359.900 | 211.581 | 17.632 | 33.342 | 62.274 | 182.889 | 211.821 | 2 |
| 2023 | 412.800 | 308.797 | 25.733 | 21.667 | 70.692 | 343.989 | 393.014 | 1 |
| 2022 | 355.980 | 243.237 | 20.270 | 52.271 | 81.677 | 215.811 | 245.217 | 1 |
| 2021 | 258.910 | 163.662 | 13.639 | 17.270 | 114.610 | 153.032 | 250.372 | 1 |
| 2020 | 144.350 | 79.118 | 6.593 | 33.850 | 110.907 | 9.653 | 86.710 | 1 |
| 2019 | 174.080 | 86.299 | 7.192 | 118.777 | 126.648 | 78.668 | 86.539 | 1 |
| 2018 | 159.310 | 77.532 | 6.461 | 180.349 | 155.507 | 180.475 | 155.633 | 1 |
| 2017 | 96.106 | 67.932 | 5.661 | 16.497 | 35.793 | 68.279 | 87.575 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
5.25
Viteza rotație active
1.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
117.470 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.32% | 58.79% | 74.81% | 68.33% | 63.21% | 54.81% | 49.57% | 48.67% | 70.68% |
| Marjă profit brut | 60.26% | 61.8% | 75.49% | 69.14% | 64.92% | 56.43% | 52.18% | 51.67% | 73.68% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 99.89% | 78.57% | 99.19% | 65.37% | 91.24% | 99.72% | 49.82% | 77.57% |
| Profit net per salariat | 117.470 Lei | 105.791 Lei | 308.797 Lei | 243.237 Lei | 163.662 Lei | 79.118 Lei | 86.299 Lei | 77.532 Lei | 67.932 Lei |
Viteza rotație active
1.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
180.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.49 | 1.47 | 1 | 1.2 | 0.97 | 1.2 | 0.85 | 0.47 | 0.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 287.67 | 248.24 | 266.09 | 148.51 | 178.91 | 163.73 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 180.16 zile | 173.17 zile | 0 zile | 165.34 zile | 93.08 zile | 0.64 zile | 132.96 zile | 159.08 zile | 259.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 204.925 Lei | 179.950 Lei | 412.800 Lei | 355.980 Lei | 258.910 Lei | 144.350 Lei | 174.080 Lei | 159.310 Lei | 96.106 Lei |
Lichiditate curentă
5.25
Lichiditate imediată
5.25
Pondere active imobilizate
22.69%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.25 | 5.49 | 15.88 | 4.13 | 8.86 | 0.29 | 0.66 | 1 | 4.14 |
| Lichiditate imediată | 5.25 | 5.49 | 15.81 | 4.1 | 8.8 | 0.26 | 0.65 | 1 | 4.14 |
| Pondere active imobilizate | 22.69% | 25.4% | 17.05% | 27.46% | 42.82% | 91.99% | 61.68% | 46.28% | 34.39% |
| Pondere active circulante | 77.31% | 74.6% | 82.95% | 72.54% | 57.18% | 8.01% | 38.32% | 53.72% | 65.61% |
©Firme.ro