Companie
Detalii identificare
Nume firmăNEW CONTAB CENTER SRL
Cod unic de înregistrare33916820 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/2417/2014
EUIDROONRC.J13/2417/2014
Data înființării19.12.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaBogdan Petriceicu Haşdeu nr. 6, Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
101.650
Profit (Lei)
23.558
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.650 | 23.558 | 1.963 | 107.049 | 140.911 | 267 | 34.129 | 1 |
| 2024 | 109.700 | 23.367 | 1.947 | 4.046 | 5.765 | 24.895 | 33.905 | 1 |
| 2023 | 96.800 | 20.279 | 1.690 | 3.593 | 0 | 43.017 | 39.424 | 1 |
| 2022 | 81.350 | 32.462 | 2.705 | 862 | 0 | 52.469 | 51.607 | 0 |
| 2021 | 78.050 | 17.403 | 1.450 | 652 | 0 | 65.836 | 65.184 | 0 |
| 2020 | 82.550 | 28.635 | 2.386 | 10.903 | 14.940 | 58.743 | 62.780 | 1 |
| 2019 | 84.207 | 13.861 | 1.155 | 21.553 | 32.869 | 31.971 | 43.967 | 1 |
| 2018 | 75.650 | 9.822 | 819 | 36.985 | 50.797 | 15.645 | 30.106 | 1 |
| 2017 | 71.300 | 9.746 | 812 | 61.519 | 70.220 | 10.798 | 20.284 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.03%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
0.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.03%
Profit net per salariat
23.558 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.18% | 21.3% | 20.95% | 39.9% | 22.3% | 34.69% | 16.46% | 12.98% | 13.67% |
| Marjă profit brut | 24.82% | 22.3% | 21.95% | 42.85% | 25.36% | 36.11% | 17.46% | 13.99% | 14.67% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 69.03% | 68.92% | 51.44% | 62.9% | 26.7% | 45.61% | 31.53% | 32.62% | 48.05% |
| Profit net per salariat | 23.558 Lei | 23.367 Lei | 20.279 Lei | n/a | n/a | 28.635 Lei | 13.861 Lei | 9.822 Lei | 9.746 Lei |
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.72 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.72 | 3.58 | 2.25 | 1.55 | 1.19 | 1.12 | 1.3 | 1.14 | 0.88 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.72 zile | 33.27 zile | 37.71 zile | 7.18 zile | 12.16 zile | 144.65 zile | 59.82 zile | 65.14 zile | 18.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 101.650 Lei | 109.700 Lei | 96.800 Lei | n/a | n/a | 82.550 Lei | 84.207 Lei | 75.650 Lei | 71.300 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
99.81%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 6.15 | 11.97 | 60.87 | 100.98 | 5.39 | 1.48 | 0.42 | 0.18 |
| Lichiditate imediată | 0 | 6.15 | 11.97 | 60.87 | 100.98 | 5.39 | 1.48 | 0.42 | 0.18 |
| Pondere active imobilizate | 99.81% | 18.8% | 0% | 0% | 0% | 20.28% | 50.69% | 76.45% | 86.67% |
| Pondere active circulante | 0.19% | 81.2% | 100% | 100% | 100% | 79.72% | 49.31% | 23.55% | 13.33% |
©Firme.ro