Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOUNT ON ME S.R.L.
Cod unic de înregistrare33983586 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018004364237
EUIDROONRC.J2018004364237
Data înființării19.01.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaBanatului nr. 14, Oraş Chitila, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
291.376
Profit (Lei)
123.571
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 291.376 | 123.571 | 10.298 | 67.280 | 4.753 | 606.607 | 543.630 | 1 |
| 2023 | 274.867 | 184.489 | 15.374 | 27.910 | 15.658 | 432.253 | 420.059 | 1 |
| 2022 | 267.628 | 71.963 | 5.997 | 51.223 | 31.810 | 255.433 | 235.570 | 1 |
| 2021 | 278.220 | 125.550 | 10.463 | 46.454 | 46.197 | 163.770 | 163.607 | 1 |
| 2020 | 158.213 | 101.392 | 8.449 | 56.375 | 58.564 | 45.462 | 38.057 | 0 |
| 2019 | 126.369 | 86.268 | 7.189 | 84.391 | 11.242 | 9.814 | -63.335 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 174.634 | 20.891 | 4.140 | -149.603 | 0 |
| 2017 | 141.020 | 7.751 | 646 | 174.832 | 31.951 | 4.593 | -138.288 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.73%
Lichiditate curentă
9.02
Viteza rotație active
0.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.73%
Profit net per salariat
123.571 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.41% | 67.12% | 26.89% | 45.13% | 64.09% | 68.27% | 0% | 5.5% |
| Marjă profit brut | 43.26% | 68.05% | 28.37% | 47.38% | 67.09% | 71.27% | 0% | 6.68% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.73% | 43.92% | 30.55% | 76.74% | 100% | -136.21% | 0% | -5.6% |
| Profit net per salariat | 123.571 Lei | 184.489 Lei | 71.963 Lei | 125.550 Lei | n/a | n/a | n/a | 2.584 Lei |
Viteza rotație active
0.48
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
296.04 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.48 | 0.61 | 0.93 | 1.33 | 1.52 | 6 | 0 | 3.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41.82 |
| Durata medie încasare creanțe | 296.04 zile | 318.37 zile | 35.35 zile | 49.66 zile | 47.37 zile | 19.03 zile | 0 | 0.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 291.376 Lei | 274.867 Lei | 267.628 Lei | 278.220 Lei | n/a | n/a | n/a | 47.007 Lei |
Lichiditate curentă
9.02
Lichiditate imediată
9.02
Pondere active imobilizate
0.78%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.02 | 15.49 | 4.99 | 3.53 | 0.81 | 0.12 | 0.02 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 9.02 | 15.49 | 4.99 | 3.53 | 0.81 | 0.12 | 0 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0.78% | 3.5% | 11.07% | 22% | 56.3% | 53.39% | 83.46% | 87.43% |
| Pondere active circulante | 99.22% | 96.5% | 88.93% | 78% | 43.7% | 46.61% | 16.54% | 12.57% |
©Firme.ro