Companie
Detalii identificare
Nume firmăKONSTRUCTHOR ALL SRL
Cod unic de înregistrare RO 33997069 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000155126
EUIDROONRC.J2015000155126
Data înființării21.01.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaTeleorman nr. 53A, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.638.906
Profit (Lei)
-90.582
Număr angajați
3
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.638.906 | -90.582 | -7.549 | 746.246 | 505.708 | 265.876 | 40.704 | 3 |
| 2024 | 1.173.395 | -21.219 | -1.768 | 692.549 | 526.992 | 289.542 | 131.286 | 3 |
| 2023 | 1.098.942 | 22.855 | 1.905 | 665.388 | 548.444 | 264.912 | 152.506 | 1 |
| 2022 | 1.106.888 | 0 | 0 | 699.375 | 562.438 | 263.572 | 129.651 | 2 |
| 2021 | 1.105.620 | 0 | 0 | 615.953 | 535.871 | 333.970 | 257.010 | 2 |
| 2020 | 1.029.906 | 210.570 | 17.548 | 64.233 | 32.603 | 336.433 | 307.981 | 1 |
| 2019 | 626.475 | 65.232 | 5.436 | 79.907 | 34.103 | 141.296 | 97.412 | 1 |
| 2018 | 219.416 | 8.230 | 686 | 163.840 | 36.233 | 155.467 | 32.179 | 1 |
| 2017 | 38.597 | 17.226 | 1.436 | 14.791 | 2.082 | 28.753 | 23.949 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-222.54%
Lichiditate curentă
0.36
Viteza rotație active
2.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-222.54%
Profit net per salariat
-30.194 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.53% | -1.81% | 2.08% | 0% | 0% | 20.45% | 10.41% | 3.75% | 44.63% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 2.95% | 0% | 0% | 21.2% | 11.34% | 4.75% | 47.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -222.54% | -16.16% | 14.99% | 0% | 0% | 68.37% | 66.97% | 25.58% | 71.93% |
| Profit net per salariat | -30.194 Lei | -7.073 Lei | 22.855 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 210.570 Lei | 65.232 Lei | 8.230 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.12
Viteza rotație stocuri
7.91
Durata medie încasare creanțe
12.18 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.12 | 1.44 | 1.35 | 1.34 | 1.27 | 2.79 | 3.57 | 1.14 | 1.25 |
| Viteza rotație stocuri | 7.91 | 4.89 | 5.69 | 5.46 | 4.4 | 3.63 | 5.64 | 2.14 | 3.08 |
| Durata medie încasare creanțe | 12.18 zile | 15.01 zile | 13.58 zile | 19.62 zile | 25.57 zile | 17.63 zile | 10.76 zile | 72.67 zile | 40.06 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 546.302 Lei | 391.132 Lei | 1.098.942 Lei | 553.444 Lei | 552.810 Lei | 1.029.906 Lei | 626.475 Lei | 219.416 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.36
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
65.54%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.36 | 0.42 | 0.4 | 0.38 | 0.54 | 5.24 | 1.77 | 0.95 | 1.94 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.07 | 0.11 | 0.09 | 0.13 | 0.83 | 0.38 | 0.32 | 1.1 |
| Pondere active imobilizate | 65.54% | 64.54% | 67.43% | 68.09% | 61.61% | 8.83% | 19.44% | 18.9% | 6.75% |
| Pondere active circulante | 34.46% | 35.46% | 32.57% | 31.91% | 38.39% | 91.17% | 80.56% | 81.1% | 93.25% |
©Firme.ro
