Companie
Detalii identificare
Nume firmăSALON CONCEPT SRL
Cod unic de înregistrare34000765 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/178/2015
EUIDROONRC.J23/178/2015
Data înființării22.01.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaRezervelor nr. 66B, Roşu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
25.007
Profit (Lei)
18.050
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.007 | 18.050 | 1.504 | 11.367 | 0 | 109.908 | 98.541 | 0 |
| 2024 | 47.438 | 8.612 | 718 | 5.121 | 0 | 85.612 | 80.491 | 0 |
| 2023 | 78.921 | 0 | 0 | 297 | 0 | 72.177 | 71.880 | 0 |
| 2022 | 12.000 | 11.790 | 983 | 7.264 | 0 | 259.249 | 251.985 | 1 |
| 2021 | 60.428 | 5.927 | 494 | 132.393 | 0 | 372.587 | 240.194 | 0 |
| 2020 | 292.431 | 126.855 | 10.571 | 110.011 | 0 | 344.278 | 234.267 | 0 |
| 2019 | 279.192 | 57.308 | 4.776 | 2.228 | 0 | 109.640 | 107.412 | 1 |
| 2018 | 299.826 | 65.350 | 5.446 | 7.348 | 0 | 57.412 | 50.064 | 0 |
| 2017 | 55.792 | 12.409 | 1.034 | 38.903 | 0 | 23.617 | -15.286 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
72.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.32%
Lichiditate curentă
9.67
Viteza rotație active
0.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
72.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.32%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 72.18% | 18.15% | 0% | 98.25% | 9.81% | 43.38% | 20.53% | 21.8% | 22.24% |
| Marjă profit brut | 86.77% | 22.4% | 0% | 100% | 10.49% | 44.25% | 21.53% | 23.1% | 25.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.32% | 10.7% | 0% | 4.68% | 2.47% | 54.15% | 53.35% | 100% | -81.18% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 11.790 Lei | n/a | n/a | 57.308 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.23
Viteza rotație stocuri
22.19
Durata medie încasare creanțe
676.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.23 | 0.55 | 1.09 | 0.05 | 0.16 | 0.85 | 2.55 | 5.22 | 2.36 |
| Viteza rotație stocuri | 22.19 | 231.4 | 3035.42 | 0.05 | 0.23 | 1.05 | 5.67 | 8.98 | 6.08 |
| Durata medie încasare creanțe | 676.54 zile | 164.22 zile | 2.56 zile | 0.61 zile | 692.97 zile | 44.97 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 12.000 Lei | n/a | n/a | 279.192 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
9.67
Lichiditate imediată
9.57
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.67 | 16.72 | 243.02 | 35.69 | 2.81 | 3.13 | 49.21 | 7.81 | 0.61 |
| Lichiditate imediată | 9.57 | 16.68 | 242.93 | 0.03 | 0.86 | 0.59 | 27.12 | 3.27 | 0.37 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro