Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONFORT DESIGN LOGISTIC SRL
Cod unic de înregistrare34033010 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000275231
EUIDROONRC.J2015000275231
Data înființării29.01.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFoişorului nr. 8, Domneşti, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
99.000
Profit (Lei)
27.475
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99.000 | 27.475 | 2.290 | 68.273 | 0 | 21.619 | -46.654 | 1 |
| 2024 | 29.300 | -38.378 | -3.198 | 147.816 | 0 | 73.686 | -74.130 | 1 |
| 2023 | 30.000 | 0 | 0 | 156.691 | 0 | 120.939 | -35.752 | 1 |
| 2022 | 10.000 | 0 | 0 | 117.223 | 0 | 109.920 | -7.303 | 1 |
| 2021 | 116.000 | 84.196 | 7.016 | 88.923 | 0 | 116.400 | 27.477 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 63.655 | 0 | 6.937 | -56.718 | 1 |
| 2019 | 30.000 | 0 | 0 | 32.143 | 0 | 20.587 | -11.556 | 1 |
| 2018 | 80.000 | 33.897 | 2.825 | 24.051 | 4.142 | 28.375 | 8.466 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 79.531 | 9.112 | 44.988 | -25.431 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-58.89%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
4.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-58.89%
Profit net per salariat
27.475 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.75% | -130.98% | 0% | 0% | 72.58% | 0% | 0% | 42.37% | 0% |
| Marjă profit brut | 27.75% | 0% | 0% | 0% | 73.73% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -58.89% | 51.77% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 27.475 Lei | -38.378 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 84.196 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 33.897 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
38.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.58 | 0.4 | 0.25 | 0.09 | 1 | 0 | 1.46 | 2.46 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 38.94 zile | 829.2 zile | 1424.72 zile | 3653.65 zile | 325.98 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 99.000 Lei | 29.300 Lei | 30.000 Lei | 10.000 Lei | 116.000 Lei | 0 Lei | 30.000 Lei | 80.000 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.32 | 0.5 | 0.77 | 0.94 | 1.31 | 0.11 | 0.64 | 1.18 | 0.57 |
| Lichiditate imediată | 0.32 | 0.5 | 0.77 | 0.94 | 1.31 | 0.06 | 0.64 | 1.18 | 0.57 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 12.74% | 16.84% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 87.26% | 83.16% |
©Firme.ro