Companie

Detalii identificare

Nume firmăINTERSALE SCL SRL
Cod unic de înregistrare34051491 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/241/2015
EUIDROONRC.J35/241/2015
Data înființării03.02.2015 - 11 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4618
info-icon
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,

462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,

4799 -activităţi ale agenţilor de asigurări,

6622 -activităţi ale agenţilor imobiliari,

6820
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Informații de contact

Adresa1 Decembrie 1918 nr. 5, Lugoj, Timiş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
254.438
Profit (Lei)
140.584
Număr angajați
1
Vechime
11 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025254.438140.58411.71550.92271.053120.693140.8241
2024210.66495.0667.92214.83593.07521.905100.1451
2023202.78897.2298.10270.026132.15835.33797.4691
2022204.659120.79910.06788.796139.73670.099121.0391
2021181.042110.9629.2472.708337113.573111.2021
2020148.99993.2247.7693.8061.68795.58393.4641
2019130.61572.2336.0192.9821.01074.44572.4731
2018116.07070.4035.8672.2053.48799.577100.8591
201795.51050.2164.1852.0505.96446.54250.4561

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
55.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Lichiditate curentă
2.37
Viteza rotație active
1.33

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
55.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Profit net per salariat
140.584 Lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Marjă profit net55.25%45.13%47.95%59.02%61.29%62.57%55.3%60.66%52.58%
Marjă profit brut56.23%45.98%48.93%60%62.27%63.49%0%0%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.83%94.93%99.75%99.8%99.78%99.74%99.67%69.8%99.52%
Profit net per salariat140.584 Lei95.066 Lei97.229 Lei120.799 Lei110.962 Lei93.224 Lei72.233 Lei70.403 Lei50.216 Lei
Viteza rotație active
1.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
143.53 zile
Indicator202520242023202220212020201920182017
Viteza rotație active1.331.831.210.981.591.531.731.131.82
Viteza rotație stocuri000000000
Durata medie încasare creanțe143.53 zile0 zile40 zile33.84 zile26.2 zile42.16 zile0 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat254.438 Lei210.664 Lei202.788 Lei204.659 Lei181.042 Lei148.999 Lei130.615 Lei116.070 Lei95.510 Lei
Lichiditate curentă
2.37
Lichiditate imediată
2.37
Pondere active imobilizate
37.06%
Indicator202520242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă2.371.480.50.7941.9425.1124.9645.1622.7
Lichiditate imediată2.371.480.50.7941.9425.1124.9645.1622.7
Pondere active imobilizate37.06%80.95%78.9%66.59%0.3%1.73%1.34%3.38%11.36%
Pondere active circulante62.94%19.05%21.1%33.41%99.7%98.27%98.66%96.62%88.64%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente