Companie
Detalii identificare
Nume firmăRCC DRIVE SERV SRL
Cod unic de înregistrare34101891 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000419129
EUIDROONRC.J2015000419129
Data înființării13.02.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaGării nr. 21A, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
54.640
Profit (Lei)
9.895
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54.640 | 9.895 | 825 | 36.176 | 36.667 | 26.231 | 27.563 | 0 |
| 2023 | 72.283 | 17.306 | 1.442 | 0 | 0 | 17.668 | 17.668 | 0 |
| 2022 | 45.965 | 12.350 | 1.029 | 636 | 0 | 10.998 | 10.362 | 0 |
| 2021 | 26.854 | 13.833 | 1.153 | 6.213 | 0 | 4.226 | -1.987 | 0 |
| 2020 | 39.117 | 16.535 | 1.378 | 16.500 | 0 | 10.358 | -15.821 | 0 |
| 2019 | 50.716 | 14.231 | 1.186 | 40.326 | 5.673 | 2.297 | -32.356 | 0 |
| 2018 | 48.345 | 0 | 0 | 65.198 | 11.861 | 6.750 | -46.587 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 114.494 | 105.549 | 1.324 | -7.621 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.9%
Lichiditate curentă
0.73
Viteza rotație active
0.87
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.9%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.11% | 23.94% | 26.87% | 51.51% | 42.27% | 28.06% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 21.48% | 28.13% | 29.87% | 52.73% | 44.47% | 29.84% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 35.9% | 97.95% | 100% | -696.18% | -104.51% | -43.98% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.87
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.87 | 4.09 | 4.18 | 6.35 | 3.78 | 6.36 | 2.6 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 2.34 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 48.345 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.73
Lichiditate imediată
0.73
Pondere active imobilizate
58.3%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.73 | 0 | 17.29 | 0.68 | 0.63 | 0.06 | 0.1 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.73 | 0 | 17.29 | 0.68 | 0.63 | 0.06 | 0.1 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 58.3% | 0% | 0% | 0% | 0% | 71.18% | 63.73% | 98.76% |
| Pondere active circulante | 41.7% | 100% | 100% | 100% | 100% | 28.82% | 36.27% | 1.24% |
©Firme.ro