Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRISAND & DIA INTERSERV SRL
Cod unic de înregistrare34107746 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000221298
EUIDROONRC.J2015000221298
Data înființării16.02.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4725
Această clasă include:
- vânzarea cu amănuntul de băuturi (nu pentru consumul în localuri) -băuturi alcoolice -băuturi nealcoolice
- vânzarea cu amănuntul de băuturi (nu pentru consumul în localuri) -băuturi alcoolice -băuturi nealcoolice
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al bauturilor, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaAvram Iancu nr. 20, Sat Ariceştii Rahtivani | Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
281.301
Profit (Lei)
-1.015
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 281.301 | -1.015 | -85 | 58.573 | 549 | 40.428 | -17.437 | 1 |
| 2024 | 260.888 | -11.377 | -948 | 52.083 | 549 | 35.112 | -16.422 | 1 |
| 2023 | 256.500 | 671 | 56 | 49.160 | 549 | 43.328 | -5.045 | 1 |
| 2022 | 273.969 | 6.372 | 531 | 36.640 | 549 | 30.375 | -5.716 | 0 |
| 2021 | 266.095 | 0 | 0 | 38.538 | 549 | 25.789 | -12.087 | 0 |
| 2020 | 280.643 | 6.272 | 523 | 38.138 | 549 | 25.951 | -11.522 | 0 |
| 2019 | 225.247 | 0 | 0 | 31.609 | 549 | 12.931 | -17.793 | 0 |
| 2018 | 252.405 | 0 | 0 | 37.646 | 732 | 22.928 | -13.737 | 0 |
| 2017 | 207.913 | 4.196 | 350 | 67.694 | 1.832 | 54.992 | -10.617 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.82%
Lichiditate curentă
0.69
Viteza rotație active
6.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.82%
Profit net per salariat
-1.015 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.36% | -4.36% | 0.26% | 2.33% | 0% | 2.23% | 0% | 0% | 2.02% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0.31% | 5.39% | 2.85% | 5.31% | 1.24% | 1.79% | 5.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.82% | 69.28% | -13.3% | -111.48% | 0% | -54.43% | 0% | 0% | -39.52% |
| Profit net per salariat | -1.015 Lei | -11.377 Lei | 671 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
6.86
Viteza rotație stocuri
9.4
Durata medie încasare creanțe
6.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.86 | 7.32 | 5.85 | 8.86 | 10.1 | 10.59 | 16.71 | 10.67 | 3.66 |
| Viteza rotație stocuri | 9.4 | 11.66 | 10.8 | 12.83 | 14.78 | 15.24 | 22.31 | 14.73 | 5.72 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.91 zile | 7.36 zile | 7.48 zile | 6.39 zile | 6.58 zile | 6.24 zile | 2.01 zile | 7.8 zile | 8.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 281.301 Lei | 260.888 Lei | 256.500 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.69
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
1.34%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.69 | 0.67 | 0.88 | 0.83 | 0.67 | 0.68 | 0.41 | 0.61 | 0.81 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0.24 | 0.4 | 0.25 | 0.2 | 0.2 | 0.09 | 0.15 | 0.28 |
| Pondere active imobilizate | 1.34% | 1.54% | 1.25% | 1.78% | 2.08% | 2.07% | 4.07% | 3.09% | 3.22% |
| Pondere active circulante | 98.66% | 98.46% | 98.75% | 98.22% | 97.92% | 97.93% | 95.93% | 96.91% | 96.78% |
©Firme.ro