Companie
Detalii identificare
Nume firmăIMC ULTRA SERVICE SRL
Cod unic de înregistrare34110962 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001835403
EUIDROONRC.J2015001835403
Data înființării16.02.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8211
Această clasă include asigurarea unei combinaţii de servicii de secretariat zilnice, cum sunt recepţia, planificarea financiară, facturarea şi păstrarea evidenţelor, servicii de personal şi de corespondenţă etc. pentru alţii, pe bază de contract sau comision. Această clasă exclude: -asigurarea unui singur tip din cadrul acestor activităţi,
clasa corespunzătoare activităţii particulare -asigurarea de personal operativ fără supraveghere,
78
clasa corespunzătoare activităţii particulare -asigurarea de personal operativ fără supraveghere,
78
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati combinate de secretariat
Informații de contact
AdresaMioriţa nr. 236J, Sat Berceni | Comuna Berceni, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
297.427
Profit (Lei)
173.407
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 297.427 | 173.407 | 14.451 | 27.712 | 12.830 | 188.829 | 173.947 | 1 |
| 2024 | 278.747 | 152.202 | 12.684 | 7.242 | 14.129 | 145.555 | 152.442 | 1 |
| 2023 | 265.825 | 142.550 | 11.879 | 7.500 | 11.686 | 162.699 | 142.790 | 1 |
| 2022 | 226.188 | 124.063 | 10.339 | 61.023 | 461 | 184.865 | 124.303 | 1 |
| 2021 | 298.108 | 215.242 | 17.937 | 4.490 | 5.992 | 221.517 | 223.019 | 1 |
| 2020 | 128.168 | 67.536 | 5.628 | 1.548 | 11.523 | 94.921 | 104.896 | 0 |
| 2019 | 185.979 | 131.189 | 10.932 | 3.373 | 17.053 | 122.414 | 132.094 | 0 |
| 2018 | 113.729 | 58.742 | 4.895 | 2.836 | 22.584 | 90.629 | 110.377 | 1 |
| 2017 | 135.086 | 87.119 | 7.260 | 3.217 | 27.654 | 74.565 | 99.002 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.69%
Lichiditate curentă
6.81
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.69%
Profit net per salariat
173.407 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.3% | 54.6% | 53.63% | 54.85% | 72.2% | 52.69% | 70.54% | 51.65% | 64.49% |
| Marjă profit brut | 59.18% | 55.58% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.69% | 99.84% | 99.83% | 99.81% | 96.51% | 64.38% | 99.31% | 53.22% | 88% |
| Profit net per salariat | 173.407 Lei | 152.202 Lei | 142.550 Lei | 124.063 Lei | 215.242 Lei | n/a | n/a | 58.742 Lei | 87.119 Lei |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
74.56
Durata medie încasare creanțe
182.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 1.75 | 1.52 | 1.22 | 1.31 | 1.2 | 1.33 | 1 | 1.32 |
| Viteza rotație stocuri | 74.56 | 62.98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 182.16 zile | 110.53 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 297.427 Lei | 278.747 Lei | 265.825 Lei | 226.188 Lei | 298.108 Lei | n/a | n/a | 113.729 Lei | 135.086 Lei |
Lichiditate curentă
6.81
Lichiditate imediată
6.67
Pondere active imobilizate
6.36%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.81 | 20.1 | 21.69 | 3.03 | 49.34 | 61.32 | 36.29 | 31.96 | 23.18 |
| Lichiditate imediată | 6.67 | 19.49 | 21.69 | 3.03 | 49.34 | 61.32 | 36.29 | 31.96 | 23.18 |
| Pondere active imobilizate | 6.36% | 8.85% | 6.7% | 0.25% | 2.63% | 10.83% | 12.23% | 19.95% | 27.05% |
| Pondere active circulante | 93.64% | 91.15% | 93.3% | 99.75% | 97.37% | 89.17% | 87.77% | 80.05% | 72.95% |
©Firme.ro