Companie
Detalii identificare
Nume firmăTUPET SPEED SERV SRL
Cod unic de înregistrare34140475 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000259299
EUIDROONRC.J2015000259299
Data înființării23.02.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaFrăsinet nr. 14, Ploieşti, Prahova
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
30.694
Profit (Lei)
-21.942
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30.694 | -21.942 | -1.829 | 0 | 46.537 | 350.540 | 397.077 | 0 |
| 2023 | 63.987 | 3.887 | 324 | 567 | -2.137 | 421.723 | 419.019 | 1 |
| 2022 | 180.034 | 60.172 | 5.014 | 3.045 | -2.137 | 530.315 | 525.133 | 1 |
| 2021 | 188.601 | 91.090 | 7.591 | 7.868 | -2.137 | 474.966 | 464.961 | 1 |
| 2020 | 174.925 | 88.231 | 7.353 | 8.276 | -2.137 | 384.284 | 373.871 | 1 |
| 2019 | 237.488 | 79.703 | 6.642 | 10.024 | -2.137 | 297.801 | 285.640 | 3 |
| 2018 | 211.853 | 85.198 | 7.100 | 9.108 | -2.137 | 217.182 | 205.937 | 2 |
| 2017 | 152.193 | 48.843 | 4.070 | 2.911 | 2.625 | 121.025 | 120.739 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-71.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.53%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-71.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.53%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -71.49% | 6.07% | 33.42% | 48.3% | 50.44% | 33.56% | 40.22% | 32.09% |
| Marjă profit brut | 0% | 7.26% | 34.29% | 48.79% | 51.77% | 34.56% | 41.22% | 33.94% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.53% | 0.93% | 11.46% | 19.59% | 23.6% | 27.9% | 41.37% | 40.45% |
| Profit net per salariat | n/a | 3.887 Lei | 60.172 Lei | 91.090 Lei | 88.231 Lei | 26.568 Lei | 42.599 Lei | 48.843 Lei |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4147.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.15 | 0.34 | 0.4 | 0.46 | 0.8 | 0.99 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4147.7 zile | 2351.84 zile | 1059.67 zile | 4.23 zile | 4.57 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 63.987 Lei | 180.034 Lei | 188.601 Lei | 174.925 Lei | 79.163 Lei | 105.927 Lei | 152.193 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
11.72%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 743.78 | 174.16 | 60.37 | 46.43 | 29.71 | 23.85 | 41.58 |
| Lichiditate imediată | 0 | 743.78 | 174.16 | 60.37 | 46.43 | 29.71 | 23.85 | 41.58 |
| Pondere active imobilizate | 11.72% | -0.51% | -0.4% | -0.45% | -0.56% | -0.72% | -0.99% | 2.12% |
| Pondere active circulante | 88.28% | 100.51% | 100.4% | 100.45% | 100.56% | 100.72% | 100.99% | 97.88% |
©Firme.ro