Companie
Detalii identificare
Nume firmăATLANTIS HOLIDAY SRL
Cod unic de înregistrare34284810 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000546131
EUIDROONRC.J2015000546131
Data înființării26.03.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaOvidiu nr. 6, Eforie Nord, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
255.195
Profit (Lei)
105.505
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 255.195 | 105.505 | 8.792 | 113.718 | 311.700 | 645.391 | 843.373 | 1 |
| 2023 | 290.589 | 217.207 | 18.101 | 81.232 | 0 | 819.100 | 737.868 | 1 |
| 2022 | 266.585 | 141.218 | 11.768 | 575 | 0 | 521.236 | 520.661 | 1 |
| 2021 | 275.321 | 94.642 | 7.887 | 67.434 | 39.500 | 407.378 | 379.444 | 1 |
| 2020 | 203.978 | 11.343 | 945 | 91.629 | 0 | 376.431 | 284.802 | 2 |
| 2019 | 286.143 | 0 | 0 | 129.840 | 0 | 403.299 | 273.459 | 2 |
| 2018 | 289.611 | 121.020 | 10.085 | 864 | 0 | 371.511 | 370.647 | 2 |
| 2017 | 186.981 | 102.945 | 8.579 | 0 | 0 | 249.626 | 249.626 | 2 |
Marja profit net
41.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.51%
Lichiditate curentă
5.68
Viteza rotație active
0.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
41.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.51%
Profit net per salariat
105.505 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 41.34% | 74.75% | 52.97% | 34.38% | 5.56% | 0% | 41.79% | 55.06% |
| Marjă profit brut | 49.4% | 75.75% | 54.09% | 35.38% | 6.47% | 0% | 0% | 56.17% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.51% | 29.44% | 27.12% | 24.94% | 3.98% | 0% | 32.65% | 41.24% |
| Profit net per salariat | 105.505 Lei | 217.207 Lei | 141.218 Lei | 94.642 Lei | 5.672 Lei | 0 Lei | 60.510 Lei | 51.473 Lei |
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.27 | 0.35 | 0.51 | 0.62 | 0.54 | 0.71 | 0.78 | 0.75 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 210.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 590.35 zile | 239.6 zile | 13.26 zile | 280.94 zile | 0 zile | 0 zile | 234.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 255.195 Lei | 290.589 Lei | 266.585 Lei | 275.321 Lei | 101.989 Lei | 143.072 Lei | 144.806 Lei | 93.491 Lei |