Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTERIOR INNOVATION SRL
Cod unic de înregistrare RO 34307680 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000125077
EUIDROONRC.J2015000125077
Data înființării31.03.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCodrului nr. 6, Sat Mănăstirea Doamnei | Comuna Curteşti, Botoşani
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
9.717.192
Profit (Lei)
1.139.414
Număr angajați
21
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.717.192 | 1.139.414 | 94.951 | 2.908.024 | 3.921.926 | 1.238.575 | 2.256.053 | 21 |
| 2024 | 9.975.475 | 2.152.394 | 179.366 | 2.723.653 | 4.323.198 | 900.759 | 2.500.304 | 29 |
| 2023 | 1.379.031 | 347.028 | 28.919 | 2.770.680 | 3.175.131 | 302.459 | 706.910 | 16 |
| 2022 | 1.904.925 | 271.975 | 22.665 | 305.967 | 461.919 | 197.875 | 353.827 | 16 |
| 2021 | 951.907 | 6.576 | 548 | 253.471 | 194.268 | 276.758 | 217.555 | 18 |
| 2020 | 1.747.065 | 200.365 | 16.697 | 276.400 | 242.443 | 235.986 | 202.029 | 28 |
| 2019 | 1.592.109 | 279.451 | 23.288 | 359.935 | 299.462 | 349.085 | 288.612 | 30 |
| 2018 | 2.702.473 | 613.043 | 51.087 | 400.290 | 395.780 | 693.868 | 689.358 | 54 |
| 2017 | 1.446.354 | 522.803 | 43.567 | 248.481 | 82.922 | 703.072 | 537.513 | 37 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.5%
Lichiditate curentă
0.43
Viteza rotație active
1.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.5%
Profit net per salariat
54.258 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.73% | 21.58% | 25.16% | 14.28% | 0.69% | 11.47% | 17.55% | 22.68% | 36.15% |
| Marjă profit brut | 14.26% | 25.79% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.5% | 86.09% | 49.09% | 76.87% | 3.02% | 99.18% | 96.83% | 88.93% | 97.26% |
| Profit net per salariat | 54.258 Lei | 74.220 Lei | 21.689 Lei | 16.998 Lei | 365 Lei | 7.156 Lei | 9.315 Lei | 11.353 Lei | 14.130 Lei |
Viteza rotație active
1.88
Viteza rotație stocuri
10.16
Durata medie încasare creanțe
9.78 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.88 | 1.91 | 0.4 | 2.89 | 2.02 | 3.65 | 2.45 | 2.48 | 1.84 |
| Viteza rotație stocuri | 10.16 | 11.31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.78 zile | 0.86 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 462.723 Lei | 343.982 Lei | 86.189 Lei | 119.058 Lei | 52.884 Lei | 62.395 Lei | 53.070 Lei | 50.046 Lei | 39.091 Lei |
Lichiditate curentă
0.43
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
76%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.43 | 0.33 | 0.11 | 0.65 | 1.09 | 0.85 | 0.97 | 1.73 | 2.83 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.01 | 0.11 | 0.65 | 1.09 | 0.85 | 0.97 | 1.73 | 2.83 |
| Pondere active imobilizate | 76% | 82.76% | 91.3% | 70.01% | 41.24% | 50.67% | 46.17% | 36.32% | 10.55% |
| Pondere active circulante | 24% | 17.24% | 8.7% | 29.99% | 58.76% | 49.33% | 53.83% | 63.68% | 89.45% |
©Firme.ro