Companie
Detalii identificare
Nume firmăAIUDULUI CONSTRUCTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 34312538 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000147318
EUIDROONRC.J2015000147318
Data înființării01.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaIaşului nr. 60, Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.005.476
Profit (Lei)
236.400
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.005.476 | 236.400 | 19.700 | 368.306 | 653.382 | 730.762 | 1.015.838 | 1 |
| 2024 | 145.667 | 20.067 | 1.672 | 1.175.899 | 402.311 | 1.553.025 | 779.437 | 1 |
| 2023 | 130.121 | 39.060 | 3.255 | 303.743 | 595.081 | 468.033 | 759.371 | 1 |
| 2022 | 227.751 | 901.682 | 75.140 | 610.822 | 1.015.027 | 516.105 | 920.310 | 1 |
| 2021 | 527.369 | 500.923 | 41.744 | 200.205 | 408.180 | 331.725 | 539.700 | 1 |
| 2020 | 292.437 | 161.844 | 13.487 | 284.819 | 253.984 | 69.613 | 38.778 | 1 |
| 2019 | 147.219 | 0 | 0 | 162.179 | 141 | 38.972 | -123.066 | 1 |
| 2018 | 45.524 | 0 | 0 | 67.137 | 4.848 | 22.387 | -39.902 | 1 |
| 2017 | 51.530 | 0 | 0 | 48.197 | 10.558 | 10.066 | -27.573 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.27%
Lichiditate curentă
1.98
Viteza rotație active
1.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.27%
Profit net per salariat
236.400 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.79% | 13.78% | 30.02% | 395.91% | 94.99% | 55.34% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 14.63% | 14.68% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.27% | 2.57% | 5.14% | 97.98% | 92.82% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 236.400 Lei | 20.067 Lei | 39.060 Lei | 901.682 Lei | 500.923 Lei | 161.844 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
3.81
Durata medie încasare creanțe
19.73 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.45 | 0.07 | 0.12 | 0.15 | 0.71 | 0.9 | 3.76 | 1.67 | 2.5 |
| Viteza rotație stocuri | 3.81 | 0.14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 19.73 zile | 381.89 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.005.476 Lei | 145.667 Lei | 130.121 Lei | 227.751 Lei | 527.369 Lei | 292.437 Lei | 147.219 Lei | 45.524 Lei | 51.530 Lei |
Lichiditate curentă
1.98
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
47.2%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.98 | 1.32 | 1.54 | 0.84 | 1.66 | 0.24 | 0.24 | 0.33 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 0.55 | 0.41 | 1.54 | 0.84 | 1.66 | 0.24 | 0.24 | 0.33 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 47.2% | 20.58% | 55.98% | 66.29% | 55.17% | 78.49% | 0.36% | 17.8% | 51.19% |
| Pondere active circulante | 52.8% | 79.42% | 44.02% | 33.71% | 44.83% | 21.51% | 99.64% | 82.2% | 48.81% |
©Firme.ro