Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARBETTY-VALCOR SRL
Cod unic de înregistrare34342571 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000506294
EUIDROONRC.J2015000506294
Data înființării07.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaGheorghe Doja nr. 148, Ploieşti, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
18.482
Profit (Lei)
-33.586
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.482 | -33.586 | -2.799 | 39.387 | 7.793 | 28.993 | -2.601 | 1 |
| 2023 | 34.492 | 0 | 0 | 55.592 | 42.862 | 71.883 | 59.153 | 1 |
| 2022 | 149.543 | 0 | 0 | 88.007 | 78.035 | 113.419 | 103.447 | 2 |
| 2021 | 93.770 | 0 | 0 | 111.534 | 110.746 | 123.647 | 122.859 | 1 |
| 2020 | 88.560 | 18.851 | 1.571 | 150.587 | 140.075 | 165.045 | 154.533 | 3 |
| 2019 | 151.856 | 57.356 | 4.780 | 8.252 | 4.056 | 139.879 | 135.683 | 2 |
| 2018 | 141.843 | 19.912 | 1.659 | 8.981 | 4.557 | 82.751 | 78.327 | 3 |
| 2017 | 77.938 | 26.273 | 2.189 | 8.426 | 5.104 | 61.737 | 58.415 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-181.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.74
Viteza rotație active
0.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-181.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-33.586 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -181.72% | 0% | 0% | 0% | 21.29% | 37.77% | 14.04% | 33.71% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 22.38% | 38.74% | 15.07% | 35.04% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 12.2% | 42.27% | 25.42% | 44.98% |
| Profit net per salariat | -33.586 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 6.284 Lei | 28.678 Lei | 6.637 Lei | 13.137 Lei |
Viteza rotație active
0.5
Viteza rotație stocuri
0.85
Durata medie încasare creanțe
79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.5 | 0.3 | 0.78 | 0.4 | 0.29 | 1.06 | 1.62 | 1.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0.85 | 1.56 | 6.55 | 4.3 | 4.07 | 7.64 | 8.68 | 2.48 |
| Durata medie încasare creanțe | 79 zile | 333.16 zile | 78.55 zile | 125.74 zile | 130.2 zile | 9.61 zile | 18.07 zile | 22.37 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 18.482 Lei | 34.492 Lei | 74.772 Lei | 93.770 Lei | 29.520 Lei | 75.928 Lei | 47.281 Lei | 38.969 Lei |
Lichiditate curentă
0.74
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
21.18%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.74 | 1.29 | 1.29 | 1.11 | 1.1 | 16.95 | 9.21 | 7.33 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0.89 | 1.03 | 0.91 | 0.95 | 14.54 | 7.39 | 3.6 |
| Pondere active imobilizate | 21.18% | 37.35% | 40.76% | 47.25% | 45.91% | 2.82% | 5.22% | 7.64% |
| Pondere active circulante | 78.82% | 62.65% | 59.24% | 52.75% | 54.09% | 97.18% | 94.78% | 92.36% |
©Firme.ro