Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANZAMFIBAR SRL
Cod unic de înregistrare34361492 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/191/2015
EUIDROONRC.J39/191/2015
Data înființării10.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaSlobozia Ciorăşti, Slobozia Ciorăsti, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
69.458
Profit (Lei)
16.610
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.458 | 16.610 | 1.384 | 6.409 | 0 | 36.520 | 30.111 | 1 |
| 2023 | 61.823 | 20.579 | 1.715 | 33.842 | 0 | 79.951 | 46.109 | 1 |
| 2022 | 119.266 | 24.858 | 2.072 | 2.758 | 0 | 60.896 | 58.138 | 1 |
| 2021 | 91.058 | 23.158 | 1.930 | 6.696 | 441 | 39.505 | 33.280 | 2 |
| 2020 | 115.401 | 15.039 | 1.253 | 6.759 | 3.626 | 25.700 | 22.597 | 1 |
| 2019 | 107.583 | 20.161 | 1.680 | 4.761 | 7.369 | 25.022 | 27.630 | 1 |
| 2018 | 115.283 | 19.944 | 1.662 | 2.115 | 11.175 | 19.461 | 28.521 | 1 |
| 2017 | 101.722 | 11.875 | 990 | 4.217 | 14.982 | 18.863 | 29.628 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.16%
Lichiditate curentă
5.7
Viteza rotație active
1.9
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.16%
Profit net per salariat
16.610 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.91% | 33.29% | 20.84% | 25.43% | 13.03% | 18.74% | 17.3% | 11.67% |
| Marjă profit brut | 24.89% | 34.31% | 21.84% | 26.44% | 14.03% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 55.16% | 44.63% | 42.76% | 69.59% | 66.55% | 72.97% | 69.93% | 40.08% |
| Profit net per salariat | 16.610 Lei | 20.579 Lei | 24.858 Lei | 11.579 Lei | 15.039 Lei | 20.161 Lei | 19.944 Lei | 5.938 Lei |
Viteza rotație active
1.9
Viteza rotație stocuri
216.38
Durata medie încasare creanțe
89.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.9 | 0.77 | 1.96 | 2.28 | 3.94 | 3.32 | 3.76 | 3.01 |
| Viteza rotație stocuri | 216.38 | 192.6 | 166.81 | 47.25 | 115.29 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 89.69 zile | 17.38 zile | 9.01 zile | 11.99 zile | 23.1 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 69.458 Lei | 61.823 Lei | 119.266 Lei | 45.529 Lei | 115.401 Lei | 107.583 Lei | 115.283 Lei | 50.861 Lei |
Lichiditate curentă
5.7
Lichiditate imediată
5.65
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.7 | 2.36 | 22.08 | 5.9 | 3.8 | 5.26 | 9.2 | 4.47 |
| Lichiditate imediată | 5.65 | 2.35 | 21.82 | 5.61 | 3.65 | 5.26 | 9.2 | 4.47 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 1.1% | 12.36% | 22.75% | 36.48% | 44.27% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 98.9% | 87.64% | 77.25% | 63.52% | 55.73% |
©Firme.ro