Companie
Detalii identificare
Nume firmăMEHRZADS CULINARY EVENTS SRL
Cod unic de înregistrare34363647 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000546298
EUIDROONRC.J2015000546298
Data înființării10.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9329
Această clasă include activităţi recreative şi distractive (cu excepţia bâlciurilor şi a parcurilor de distracţii) neclasificate în altă parte: -activităţi ale parcurilor recreative (fără cazare) -exploatarea facilităţilor de transport recreativ, de exemplu porturi turistice -exploatarea pârtiilor de schi -închirierea echipamentului de agrement , ca parte integrantă a facilităţilor recreative -târguri şi expoziţii de natură recreativă -activităţi ale plajelor, inclusiv închirierea de cabine de baie, vestiare, scaune etc. -funcţionarea ringurilor de dans Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente recreative sau distractive în direct, altele decât cele artistice sau sportive, cu sau fără facilităţi. Aceată clasă exclude: - funcţionarea telefericelor, funicularelor, schi-lifturilor,
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateAlte activitati recreative si distractive n.c.a.
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 17, Loc. Ploieşti | Municipiul Ploieşti, Prahova
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
250.172
Profit (Lei)
13.457
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 250.172 | 13.457 | 1.121 | 102.566 | 4.537 | 83.214 | -12.669 | 1 |
| 2023 | 226.486 | 6.227 | 519 | 94.978 | 3.994 | 167.813 | 80.144 | 1 |
| 2022 | 277.242 | 73.657 | 6.138 | 65.816 | 44.831 | 92.382 | 73.917 | 1 |
| 2021 | 268.764 | 100.977 | 8.415 | 20.849 | 69.126 | 157.199 | 208.571 | 1 |
| 2020 | 65.681 | 0 | 0 | 10.248 | 32.816 | 83.886 | 107.594 | 1 |
| 2019 | 262.953 | 74.823 | 6.235 | 9.461 | 41.667 | 146.419 | 179.680 | 2 |
| 2018 | 177.591 | 72.854 | 6.071 | 4.286 | 5.637 | 119.507 | 120.858 | 1 |
| 2017 | 159.110 | 34.660 | 2.888 | 4.781 | 3.653 | 59.132 | 58.004 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-106.22%
Lichiditate curentă
0.81
Viteza rotație active
2.85
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-106.22%
Profit net per salariat
13.457 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.38% | 2.75% | 26.57% | 37.57% | 0% | 28.45% | 41.02% | 21.78% |
| Marjă profit brut | 6.42% | 3.76% | 27.68% | 38.59% | 0% | 29.55% | 42.02% | 22.79% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -106.22% | 7.77% | 99.65% | 48.41% | 0% | 41.64% | 60.28% | 59.75% |
| Profit net per salariat | 13.457 Lei | 6.227 Lei | 73.657 Lei | 100.977 Lei | 0 Lei | 37.412 Lei | 72.854 Lei | 34.660 Lei |
Viteza rotație active
2.85
Viteza rotație stocuri
114.03
Durata medie încasare creanțe
57.8 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.85 | 1.32 | 2.02 | 1.19 | 0.56 | 1.4 | 1.42 | 2.53 |
| Viteza rotație stocuri | 114.03 | 7.02 | 4 | 13.21 | 4.69 | 174.72 | 0 | 34.59 |
| Durata medie încasare creanțe | 57.8 zile | 59.06 zile | 16.81 zile | 15.82 zile | 117.26 zile | 54.6 zile | 21.44 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 250.172 Lei | 226.486 Lei | 277.242 Lei | 268.764 Lei | 65.681 Lei | 131.477 Lei | 177.591 Lei | 159.110 Lei |
Lichiditate curentă
0.81
Lichiditate imediată
0.79
Pondere active imobilizate
5.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.81 | 1.77 | 1.4 | 7.54 | 8.19 | 15.48 | 27.88 | 12.37 |
| Lichiditate imediată | 0.79 | 1.43 | 0.35 | 6.56 | 6.82 | 15.32 | 27.88 | 11.41 |
| Pondere active imobilizate | 5.17% | 2.32% | 32.67% | 30.54% | 28.12% | 22.15% | 4.5% | 5.82% |
| Pondere active circulante | 94.83% | 97.68% | 67.33% | 69.46% | 71.88% | 77.85% | 95.5% | 94.18% |
©Firme.ro