Companie
Detalii identificare
Nume firmăHOGVIPET & LUC CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare34376515 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000578080
EUIDROONRC.J2015000578080
Data înființării16.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaHărmanului nr. 2, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
213.400
Profit (Lei)
165.096
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 213.400 | 165.096 | 13.758 | 5.420 | 0 | 186.838 | 181.418 | 1 |
| 2023 | 201.200 | 158.101 | 13.175 | 4.688 | 0 | 171.310 | 166.622 | 1 |
| 2022 | 189.200 | 146.609 | 12.217 | 4.216 | 0 | 152.736 | 148.520 | 1 |
| 2021 | 203.600 | 160.882 | 13.407 | 4.295 | 0 | 166.206 | 161.911 | 1 |
| 2020 | 182.700 | 137.789 | 11.482 | 5.120 | 0 | 143.149 | 138.029 | 1 |
| 2019 | 273.500 | 226.786 | 18.899 | 4.441 | 0 | 231.467 | 227.026 | 1 |
| 2018 | 176.600 | 131.584 | 10.965 | 3.946 | 521 | 135.249 | 131.824 | 1 |
| 2017 | 171.050 | 34.649 | 2.887 | 4.238 | 1.771 | 35.970 | 33.503 | 1 |
Marja profit net
77.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91%
Lichiditate curentă
34.47
Viteza rotație active
1.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
77.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91%
Profit net per salariat
165.096 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 77.36% | 78.58% | 77.49% | 79.02% | 75.42% | 82.92% | 74.51% | 20.26% |
| Marjă profit brut | 78.21% | 79.43% | 78.34% | 79.9% | 76.39% | 83.92% | 75.51% | 21.26% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 91% | 94.89% | 98.71% | 99.36% | 99.83% | 99.89% | 99.82% | 100% |
| Profit net per salariat | 165.096 Lei | 158.101 Lei | 146.609 Lei | 160.882 Lei | 137.789 Lei | 226.786 Lei | 131.584 Lei | 34.649 Lei |
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
306.62 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.14 | 1.17 | 1.24 | 1.22 | 1.28 | 1.18 | 1.3 | 4.53 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 306.62 zile | 301.17 zile | 285.06 zile | 258.43 zile | 221.49 zile | 230.16 zile | 275.18 zile | 0 zile |