Companie
Detalii identificare
Nume firmăIPV4 MANAGEMENT SRL
Cod unic de înregistrare RO 34400222 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/572/2015
EUIDROONRC.J3/572/2015
Data înființării22.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.170.880
Profit (Lei)
189.785
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.170.880 | 189.785 | 15.815 | 734.969 | 2.311 | 1.135.616 | 402.958 | 0 |
| 2023 | 2.410.526 | 212.637 | 17.720 | 788.619 | 7.200 | 961.560 | 213.173 | 3 |
| 2022 | 2.990.658 | 888.389 | 74.032 | 986.182 | 11.721 | 1.706.032 | 892.543 | 3 |
| 2021 | 2.620.818 | 285.974 | 23.831 | 1.436.352 | 0 | 2.055.656 | 671.098 | 3 |
| 2020 | 3.488.032 | 380.944 | 31.745 | 4.323.101 | 4.540.314 | 167.911 | 385.124 | 5 |
| 2019 | 4.201.900 | 1.346.251 | 112.188 | 1.653.941 | 2.903.252 | 101.319 | 1.350.630 | 5 |
| 2018 | 4.560.683 | 2.582.758 | 215.230 | 683.279 | 3.097.280 | 173.010 | 2.587.011 | 5 |
| 2017 | 4.205.362 | 2.705.183 | 225.432 | 600.384 | 2.676.136 | 633.501 | 2.709.253 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47.1%
Lichiditate curentă
1.55
Viteza rotație active
1.91
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47.1%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.74% | 8.82% | 29.71% | 10.91% | 10.92% | 32.04% | 56.63% | 64.33% |
| Marjă profit brut | 11.65% | 9.82% | 30.71% | 13.56% | 11.86% | 33.05% | 57.63% | 78.09% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 47.1% | 99.75% | 99.53% | 42.61% | 98.91% | 99.68% | 99.84% | 99.85% |
| Profit net per salariat | n/a | 70.879 Lei | 296.130 Lei | 95.325 Lei | 76.189 Lei | 269.250 Lei | 516.552 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.91
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
164.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.91 | 2.49 | 1.74 | 1.27 | 0.74 | 1.4 | 1.39 | 1.27 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 164.17 zile | 151.39 zile | 205.34 zile | 285.04 zile | 7.89 zile | 3.36 zile | 11.99 zile | 36.46 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 803.509 Lei | 996.886 Lei | 873.606 Lei | 697.606 Lei | 840.380 Lei | 912.137 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.55
Lichiditate imediată
1.55
Pondere active imobilizate
0.2%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.55 | 1.22 | 1.73 | 1.43 | 0.04 | 0.06 | 0.25 | 1.06 |
| Lichiditate imediată | 1.55 | 1.22 | 1.73 | 1.43 | 0.04 | 0.06 | 0.25 | 1.06 |
| Pondere active imobilizate | 0.2% | 0.74% | 0.68% | 0% | 96.43% | 96.63% | 94.71% | 80.86% |
| Pondere active circulante | 99.8% | 99.26% | 99.32% | 100% | 3.57% | 3.37% | 5.29% | 19.14% |
©Firme.ro