Companie
Detalii identificare
Nume firmăOVI WOW CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare34421721 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000403245
EUIDROONRC.J2015000403245
Data înființării27.04.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaCiocârliei nr. 54, Baia Mare, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
12.800
Profit (Lei)
7.409
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.800 | 7.409 | 617 | 2.164 | 0 | 28.068 | 25.904 | 1 |
| 2024 | 47.752 | 46 | 4 | 1.724 | 0 | 39.919 | 38.495 | 1 |
| 2023 | 143.100 | 39.013 | 3.251 | 9.210 | 0 | 66.659 | 57.449 | 1 |
| 2022 | 97.180 | 9.219 | 768 | 16.515 | 0 | 53.951 | 37.436 | 2 |
| 2021 | 116.160 | 17.596 | 1.466 | 4.771 | 0 | 32.988 | 28.217 | 2 |
| 2020 | 106.400 | 2.303 | 192 | 10.223 | 0 | 20.844 | 10.621 | 2 |
| 2019 | 79.230 | 1.341 | 112 | 9.011 | 0 | 17.328 | 8.317 | 0 |
| 2018 | 50.600 | 4.308 | 359 | 3.070 | 0 | 10.046 | 6.976 | 0 |
| 2017 | 50.500 | 1.187 | 99 | 6.581 | 0 | 249 | 2.668 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.6%
Lichiditate curentă
12.97
Viteza rotație active
0.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.6%
Profit net per salariat
7.409 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.88% | 0.1% | 27.26% | 9.49% | 15.15% | 2.16% | 1.69% | 8.51% | 2.35% |
| Marjă profit brut | 68.7% | 1.1% | 28.24% | 10.47% | 15.61% | 2.91% | 2.68% | 9.51% | 3.35% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 28.6% | 0.12% | 67.91% | 24.63% | 62.36% | 21.68% | 16.12% | 61.75% | 44.49% |
| Profit net per salariat | 7.409 Lei | 46 Lei | 39.013 Lei | 4.610 Lei | 8.798 Lei | 1.152 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
91.93 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.46 | 1.2 | 2.15 | 1.8 | 3.52 | 5.1 | 4.57 | 5.04 | 202.81 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 122.44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 506 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 91.93 zile | 159.8 zile | 135.8 zile | 199.08 zile | 101 zile | 34.3 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 12.800 Lei | 47.752 Lei | 143.100 Lei | 48.590 Lei | 58.080 Lei | 53.200 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
12.97
Lichiditate imediată
12.97
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.97 | 23.15 | 7.24 | 3.27 | 6.91 | 2.04 | 1.92 | 3.27 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 12.97 | 22.93 | 7.24 | 3.27 | 6.91 | 2.04 | 1.92 | 3.24 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro