Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLORĂRIA QUADRIFOLIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare34446734 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000116157
EUIDROONRC.J2016000116157
Data înființării04.05.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaTrandafirilor nr. 282, Pucioasa, Dâmboviţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
37.108
Profit (Lei)
-5.326
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.108 | -5.326 | -444 | 19.323 | 0 | 2.283 | -16.768 | 2 |
| 2023 | 78.419 | 0 | 0 | 18.975 | 0 | 6.831 | -11.442 | 2 |
| 2022 | 47.006 | 0 | 0 | 32.802 | 1.650 | 22.330 | -7.826 | 1 |
| 2021 | 114.089 | 77.344 | 6.445 | 17.355 | 12.483 | 36.677 | 32.398 | 0 |
| 2020 | 59.222 | 32.699 | 2.725 | 115.032 | 21.667 | 48.419 | -44.946 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 88.924 | 14.770 | 6.062 | -68.092 | 0 |
| 2018 | 5.161 | 0 | 0 | 85.148 | 12.260 | 31.746 | -41.142 | 0 |
| 2017 | 36.088 | 2.328 | 194 | 72.235 | 831 | 32.163 | -39.241 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-14.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.76%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
16.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-14.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.76%
Profit net per salariat
-2.663 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -14.35% | 0% | 0% | 67.79% | 55.21% | 0% | 0% | 6.45% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 68.79% | 56.21% | 0% | 0% | 7.85% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 31.76% | 0% | 0% | 100% | -72.75% | 0% | 0% | -5.93% |
| Profit net per salariat | -2.663 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 2.328 Lei |
Viteza rotație active
16.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 16.25 | 11.48 | 1.96 | 2.32 | 0.84 | 0 | 0.12 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.21 | 1.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.54 zile | 24.32 zile | 1.22 zile | 21.42 zile | 9.85 zile | 0 | 63.3 zile | 26.49 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 18.554 Lei | 39.210 Lei | 47.006 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 36.088 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.36 | 0.68 | 2.11 | 0.42 | 0.07 | 0.37 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.36 | 0.68 | 2.11 | 0.42 | 0.06 | 0.08 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 6.88% | 25.39% | 30.91% | 70.9% | 27.86% | 2.52% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 93.12% | 74.61% | 69.09% | 29.1% | 72.14% | 97.48% |
©Firme.ro