Companie
Detalii identificare
Nume firmăDIARANCA CP SRL
Cod unic de înregistrare34454532 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001002353
EUIDROONRC.J2015001002353
Data înființării05.05.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
312
Această clasă include:
-pescuitul comercial în ape dulci -colectarea crustaceelor şi moluştelor de apă dulce -colectarea animalelor acvatice de apă dulce
Această clasă include de asemenea:
-colectarea materiilor acvatice de apă dulce Această clasă exclude: -prelucrarea peştelui, a crustaceelor şi moluştelor,
1020 -servicii de inspecţie, protecţie şi patrulare piscicolă,
8424 -pescuitul sportiv sau recreaţional,
9319 -activităţi ale rezervaţiilor de pescuit sportiv,
9319
-pescuitul comercial în ape dulci -colectarea crustaceelor şi moluştelor de apă dulce -colectarea animalelor acvatice de apă dulce
Această clasă include de asemenea:
-colectarea materiilor acvatice de apă dulce Această clasă exclude: -prelucrarea peştelui, a crustaceelor şi moluştelor,
1020 -servicii de inspecţie, protecţie şi patrulare piscicolă,
8424 -pescuitul sportiv sau recreaţional,
9319 -activităţi ale rezervaţiilor de pescuit sportiv,
9319
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorPescuitul si acvacultura
Obiect activitatePescuitul in ape dulci
Informații de contact
AdresaCircumvalaţiunii nr. 69, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
167.842
Profit (Lei)
1.518
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 167.842 | 1.518 | 127 | 79.958 | 10.426 | 39.077 | -30.007 | 2 |
| 2024 | 104.062 | -6.155 | -513 | 62.901 | 11.757 | 19.172 | -31.526 | 1 |
| 2023 | 160.095 | 41.479 | 3.457 | 78.491 | 13.088 | 40.032 | -25.371 | 1 |
| 2022 | 160.448 | 0 | 0 | 113.870 | 14.856 | 32.148 | -66.850 | 1 |
| 2021 | 56.253 | 0 | 0 | 104.215 | 1.747 | 39.334 | -63.134 | 1 |
| 2020 | 3.436 | 0 | 0 | 62.874 | 0 | 28.840 | -34.034 | 0 |
| 2019 | 80 | 0 | 0 | 13.576 | 0 | 7.963 | -5.613 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.06%
Lichiditate curentă
0.49
Viteza rotație active
3.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.06%
Profit net per salariat
759 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.9% | -5.91% | 25.91% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.9% | 0% | 26.91% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.06% | 19.52% | -163.49% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 759 Lei | -6.155 Lei | 41.479 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.39
Viteza rotație stocuri
51.42
Durata medie încasare creanțe
29.3 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.39 | 3.36 | 3.01 | 3.41 | 1.37 | 0.12 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 51.42 | 20.55 | 19.46 | 13.52 | 2.35 | 0.25 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 29.3 zile | 47.16 zile | 65.64 zile | 30.59 zile | 87.24 zile | 1428.34 zile | 25869.38 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 83.921 Lei | 104.062 Lei | 160.095 Lei | 160.448 Lei | 56.253 Lei | n/a | 80 Lei |
Lichiditate curentă
0.49
Lichiditate imediată
0.45
Pondere active imobilizate
21.06%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.49 | 0.3 | 0.51 | 0.28 | 0.38 | 0.46 | 0.59 |
| Lichiditate imediată | 0.45 | 0.22 | 0.41 | 0.18 | 0.15 | 0.24 | 0.59 |
| Pondere active imobilizate | 21.06% | 38.01% | 24.64% | 31.61% | 4.25% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 78.94% | 61.99% | 75.36% | 68.39% | 95.75% | 100% | 100% |
©Firme.ro