Companie
Detalii identificare
Nume firmăLIOMED ENDURO SRL
Cod unic de înregistrare34502737 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000271394
EUIDROONRC.J2015000271394
Data înființării14.05.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaMare A Unirii nr. 26A, Loc. Focşani | Municipiul Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
56.330
Profit (Lei)
312
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.330 | 312 | 26 | 99.739 | 104.391 | 19.134 | 26.786 | 0 |
| 2023 | 43.076 | 7.407 | 617 | 126.393 | 120.978 | 31.889 | 26.474 | 0 |
| 2022 | 38.327 | 17.617 | 1.468 | 1.249 | 1.306 | 19.011 | 19.068 | 0 |
| 2021 | 39.831 | 14.076 | 1.173 | 227 | 4.701 | 10.977 | 15.451 | 0 |
| 2020 | 38.426 | 12.122 | 1.010 | 231 | 9.850 | 11.757 | 21.376 | 0 |
| 2019 | 89.215 | 39.236 | 3.270 | 1.937 | 15.424 | 49.316 | 62.803 | 0 |
| 2018 | 144.484 | 92.642 | 7.720 | 1.084 | 15.770 | 108.881 | 123.567 | 0 |
| 2017 | 130.585 | 76.771 | 6.398 | 1.733 | 17.252 | 62.656 | 78.175 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.16%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
0.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.16%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.55% | 17.2% | 45.96% | 35.34% | 31.55% | 43.98% | 64.12% | 58.79% |
| Marjă profit brut | 1.74% | 24.11% | 48.52% | 38.34% | 34.3% | 46.98% | 67.12% | 61.79% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.16% | 27.98% | 92.39% | 91.1% | 56.71% | 62.47% | 74.97% | 98.2% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
44.81
Durata medie încasare creanțe
20.48 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.46 | 0.28 | 1.89 | 2.54 | 1.78 | 1.38 | 1.16 | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 44.81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.48 zile | 0.26 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 5.86 zile | 0.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
84.51%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.25 | 15.22 | 48.36 | 50.9 | 25.46 | 100.44 | 36.15 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0.25 | 15.22 | 48.36 | 50.9 | 25.46 | 100.44 | 36.15 |
| Pondere active imobilizate | 84.51% | 79.14% | 6.43% | 29.98% | 45.59% | 23.82% | 12.65% | 21.59% |
| Pondere active circulante | 15.49% | 20.86% | 93.57% | 70.02% | 54.41% | 76.18% | 87.35% | 78.41% |
©Firme.ro