Companie
Detalii identificare
Nume firmăLORA BEAUTY RO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 34550289 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000159197
EUIDROONRC.J2015000159197
Data înființării22.05.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4645
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al produselor de parfumerie, cosmetice şi al săpunurilor
-comerţul cu ridicata al produselor de parfumerie, cosmetice şi al săpunurilor
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie
Informații de contact
AdresaForţeni nr. 1, Forţeni, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.112.316
Profit (Lei)
72.234
Număr angajați
4
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.112.316 | 72.234 | 6.020 | 237.436 | 98.450 | 458.577 | 319.591 | 4 |
| 2024 | 1.008.791 | 120.607 | 10.051 | 228.861 | 63.516 | 412.702 | 247.357 | 3 |
| 2023 | 852.112 | 57.495 | 4.791 | 159.958 | 13.085 | 293.623 | 146.750 | 4 |
| 2022 | 879.763 | 234.432 | 19.536 | 179.154 | 3.813 | 264.596 | 89.255 | 3 |
| 2021 | 372.648 | 38.035 | 3.170 | 212.734 | 0 | 67.556 | -145.178 | 2 |
| 2020 | 221.436 | 5.848 | 487 | 222.755 | 0 | 39.542 | -183.213 | 1 |
| 2019 | 273.152 | 0 | 0 | 237.055 | 2.017 | 45.977 | -189.061 | 3 |
| 2018 | 223.571 | 19.598 | 1.633 | 215.603 | 9.853 | 36.527 | -169.223 | 3 |
| 2017 | 147.946 | 0 | 0 | 224.797 | 23.600 | 12.377 | -188.820 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.6%
Lichiditate curentă
1.93
Viteza rotație active
2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.6%
Profit net per salariat
18.059 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.49% | 11.96% | 6.75% | 26.65% | 10.21% | 2.64% | 0% | 8.77% | 0% |
| Marjă profit brut | 8.82% | 14.23% | 7.43% | 27.43% | 11.15% | 3.64% | 0% | 9.97% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.6% | 48.76% | 39.18% | 100% | -26.2% | -3.19% | 0% | -11.58% | 0% |
| Profit net per salariat | 18.059 Lei | 40.202 Lei | 14.374 Lei | 78.144 Lei | 19.018 Lei | 5.848 Lei | 0 Lei | 6.533 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2
Viteza rotație stocuri
12.98
Durata medie încasare creanțe
84.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2 | 2.12 | 2.78 | 3.28 | 5.52 | 5.6 | 5.69 | 4.82 | 4.11 |
| Viteza rotație stocuri | 12.98 | 12.56 | 17.62 | 26.28 | 128.37 | 17.08 | 24.13 | 17.99 | 9.78 |
| Durata medie încasare creanțe | 84.91 zile | 102.39 zile | 84.04 zile | 91.61 zile | 42.68 zile | 35.59 zile | 36.26 zile | 28.7 zile | -5.61 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 278.079 Lei | 336.264 Lei | 213.028 Lei | 293.254 Lei | 186.324 Lei | 221.436 Lei | 91.051 Lei | 74.524 Lei | 36.987 Lei |
Lichiditate curentă
1.93
Lichiditate imediată
1.57
Pondere active imobilizate
17.67%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.93 | 1.8 | 1.84 | 1.48 | 0.32 | 0.18 | 0.19 | 0.17 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 1.57 | 1.45 | 1.53 | 1.29 | 0.3 | 0.12 | 0.15 | 0.11 | -0.01 |
| Pondere active imobilizate | 17.67% | 13.34% | 4.27% | 1.42% | 0% | 0% | 4.2% | 21.24% | 65.6% |
| Pondere active circulante | 82.33% | 86.66% | 95.73% | 98.58% | 100% | 100% | 95.8% | 78.76% | 34.4% |
©Firme.ro