Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIGMARI OANALEX SRL
Cod unic de înregistrare34555227 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000668170
EUIDROONRC.J2015000668170
Data înființării25.05.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaIvan Mândru nr. 36 B, Mândreşti, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
346.716
Profit (Lei)
22.878
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 346.716 | 22.878 | 1.907 | 31.525 | 0 | 54.834 | 23.309 | 2 |
| 2024 | 275.834 | 22.875 | 1.906 | 32.644 | 0 | 80.275 | 47.631 | 2 |
| 2023 | 218.359 | 740 | 62 | 18.376 | 1.348 | 41.784 | 24.756 | 2 |
| 2022 | 210.387 | 1.669 | 139 | 30.240 | 2.696 | 51.560 | 24.016 | 2 |
| 2021 | 156.940 | 22.546 | 1.879 | 25.911 | 4.045 | 66.213 | 44.347 | 2 |
| 2020 | 138.643 | 1.740 | 145 | 21.987 | 5.393 | 38.395 | 21.801 | 2 |
| 2019 | 166.718 | 0 | 0 | 24.421 | 7.101 | 37.381 | 20.061 | 2 |
| 2018 | 180.406 | 12.132 | 1.011 | 24.349 | 8.932 | 47.910 | 32.493 | 2 |
| 2017 | 118.875 | 970 | 81 | 23.246 | 9 | 43.598 | 20.361 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.15%
Lichiditate curentă
1.74
Viteza rotație active
6.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.15%
Profit net per salariat
11.439 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.6% | 8.29% | 0.34% | 0.79% | 14.37% | 1.26% | 0% | 6.72% | 0.82% |
| Marjă profit brut | 7.95% | 9.69% | 1.27% | 1.69% | 15.29% | 2.22% | 0% | 7.72% | 1.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.15% | 48.03% | 2.99% | 6.95% | 50.84% | 7.98% | 0% | 37.34% | 4.76% |
| Profit net per salariat | 11.439 Lei | 11.438 Lei | 370 Lei | 835 Lei | 11.273 Lei | 870 Lei | 0 Lei | 6.066 Lei | 485 Lei |
Viteza rotație active
6.32
Viteza rotație stocuri
11.83
Durata medie încasare creanțe
3.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.32 | 3.44 | 5.06 | 3.88 | 2.23 | 3.17 | 3.75 | 3.17 | 2.73 |
| Viteza rotație stocuri | 11.83 | 6.15 | 12.34 | 10.42 | 6.38 | 16.98 | 12.71 | 13.15 | 3.35 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.52 zile | 3.2 zile | 1.41 zile | 1.46 zile | 1.96 zile | 0.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 173.358 Lei | 137.917 Lei | 109.180 Lei | 105.194 Lei | 78.470 Lei | 69.322 Lei | 83.359 Lei | 90.203 Lei | 59.438 Lei |
Lichiditate curentă
1.74
Lichiditate imediată
0.81
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.74 | 2.46 | 2.27 | 1.71 | 2.56 | 1.75 | 1.53 | 1.97 | 1.88 |
| Lichiditate imediată | 0.81 | 1.09 | 1.31 | 1.04 | 1.61 | 1.37 | 0.99 | 1.4 | 0.35 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 3.13% | 4.97% | 5.76% | 12.32% | 15.96% | 15.71% | 0.02% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 96.87% | 95.03% | 94.24% | 87.68% | 84.04% | 84.29% | 99.98% |
©Firme.ro