Companie
Detalii identificare
Nume firmăPIERRE CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare RO 34593883 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015006638409
EUIDROONRC.J2015006638409
Data înființării03.06.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaViitorului nr. 182, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
462.924
Profit (Lei)
49.768
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 462.924 | 49.768 | 4.147 | 43.328 | 0 | 934.368 | 891.040 | 2 |
| 2023 | 364.323 | 40.602 | 3.384 | 88.969 | 0 | 1.001.980 | 913.011 | 2 |
| 2022 | 408.114 | 178.577 | 14.881 | 25.677 | 0 | 898.086 | 872.409 | 2 |
| 2021 | 255.403 | 106.701 | 8.892 | 15.433 | 0 | 709.264 | 693.831 | 1 |
| 2020 | 222.775 | 120.885 | 10.074 | 12.271 | 0 | 599.401 | 587.130 | 0 |
| 2019 | 299.403 | 138.971 | 11.581 | 14.964 | 0 | 515.285 | 466.246 | 2 |
| 2018 | 218.914 | 90.077 | 7.506 | 13.216 | 0 | 340.491 | 327.275 | 4 |
| 2017 | 190.914 | 67.627 | 5.636 | 14.739 | 0 | 251.937 | 237.198 | 5 |
Marja profit net
10.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.59%
Lichiditate curentă
21.56
Viteza rotație active
0.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.59%
Profit net per salariat
24.884 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.75% | 11.14% | 43.76% | 41.78% | 54.26% | 46.42% | 41.15% | 35.42% |
| Marjă profit brut | 13.71% | 12.15% | 44.79% | 42.66% | 55.26% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.59% | 4.45% | 20.47% | 15.38% | 20.59% | 29.81% | 27.52% | 28.51% |
| Profit net per salariat | 24.884 Lei | 20.301 Lei | 89.289 Lei | 106.701 Lei | n/a | 69.486 Lei | 22.519 Lei | 13.525 Lei |
Viteza rotație active
0.5
Viteza rotație stocuri
279.88
Durata medie încasare creanțe
773.84 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.5 | 0.36 | 0.45 | 0.36 | 0.37 | 0.58 | 0.64 | 0.76 |
| Viteza rotație stocuri | 279.88 | 38.68 | 142.05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 773.84 zile | 982.45 zile | 791.14 zile | 955.8 zile | 42.27 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 231.462 Lei | 182.162 Lei | 204.057 Lei | 255.403 Lei | n/a | 149.702 Lei | 54.729 Lei | 38.183 Lei |
Lichiditate curentă
21.56
Lichiditate imediată