Companie
Detalii identificare
Nume firmăMOBACO EXPERT SOLUTIONS SRL
Cod unic de înregistrare RO 34702859 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015007843408
EUIDROONRC.J2015007843408
Data înființării26.06.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7320
Această clasă include:
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateActivitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice
Informații de contact
AdresaOlteniţei nr. 81, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
649.259
Profit (Lei)
336.489
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 649.259 | 336.489 | 28.041 | 478.263 | 361.600 | 478.189 | 336.741 | 1 |
| 2023 | 646.155 | 363.891 | 30.324 | 304.897 | 458.988 | 246.329 | 364.143 | 1 |
| 2022 | 322.284 | 215.227 | 17.936 | 313.989 | 42.630 | 487.176 | 215.479 | 1 |
| 2021 | 351.277 | 168.309 | 14.026 | 49.988 | 74.003 | 155.217 | 168.561 | 1 |
| 2020 | 175.085 | 80.588 | 6.716 | 40.645 | 654 | 150.343 | 80.840 | 1 |
| 2019 | 196.749 | 115.294 | 9.608 | 60.790 | 1.820 | 174.516 | 115.546 | 0 |
| 2018 | 138.135 | 33.585 | 2.799 | 29.673 | 3.922 | 60.148 | 33.837 | 1 |
| 2017 | 295.949 | 170.435 | 14.203 | 4.236 | 1.742 | 174.428 | 170.687 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
51.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Lichiditate curentă
1
Viteza rotație active
0.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
51.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Profit net per salariat
336.489 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 51.83% | 56.32% | 66.78% | 47.91% | 46.03% | 58.6% | 24.31% | 57.59% |
| Marjă profit brut | 61.85% | 57.12% | 67.59% | 48.73% | 47.45% | 61.6% | 27.31% | 58.59% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.93% | 99.93% | 99.88% | 99.85% | 99.69% | 99.78% | 99.26% | 99.85% |
| Profit net per salariat | 336.489 Lei | 363.891 Lei | 215.227 Lei | 168.309 Lei | 80.588 Lei | n/a | 33.585 Lei | 56.812 Lei |
Viteza rotație active
0.77
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
189.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.77 | 0.92 | 0.61 | 1.53 | 1.16 | 1.12 | 2.16 | 1.68 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 189.66 zile | 132.51 zile | 532.46 zile | 144.33 zile | 201.67 zile | 187.61 zile | 84.57 zile | 187.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 649.259 Lei | 646.155 Lei | 322.284 Lei | 351.277 Lei | 175.085 Lei | n/a | 138.135 Lei | 98.650 Lei |
Lichiditate curentă
1
Lichiditate imediată
1
Pondere active imobilizate
43.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1 | 0.81 | 1.55 | 3.11 | 3.7 | 2.87 | 2.03 | 41.18 |
| Lichiditate imediată | 1 | 0.81 | 1.55 | 3.11 | 3.7 | 2.87 | 2.03 | 41.18 |
| Pondere active imobilizate | 43.06% | 65.08% | 8.05% | 32.28% | 0.43% | 1.03% | 6.12% | 0.99% |
| Pondere active circulante | 56.94% | 34.92% | 91.95% | 67.72% | 99.57% | 98.97% | 93.88% | 99.01% |
©Firme.ro