Companie

Detalii identificare

Nume firmăTACTIQ ADVISORY SERVICES SRL
Cod unic de înregistrare34766500 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015002401234
EUIDROONRC.J2015002401234
Data înființării13.07.2015 - 10 ani

Domeniu de activitate

CAEN
5829
info-icon
Această clasă include:
-editarea de software de utilizare generală, inclusiv transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă pe cont propriu: -sisteme de operare -aplicaţii pentru întreprinderi şi alte aplicaţii Această clasă exclude : -reproducerea de produse software,

1820 -vânzarea cu amănuntul de programe software de utilizare generală,

4741 -producţia de software neasociată cu editarea, inclusiv transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă, pe bază de tarif sau contract,

6201 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizare a acestora),

6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateActivitati de editare a altor produse software

Informații de contact

AdresaGeorge Coşbuc nr. 35, Periş, Ilfov

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
295.150
Profit (Lei)
232.828
Număr angajați
1
Vechime
10 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024295.150232.82819.402157.38134.800355.649233.0681
2023243.416181.25315.10413.91234.800160.567181.4931
20227.4256.16651427.23834.80011.42718.9891
20210-4.047-3370012.82312.8230
2020000301017.17116.8701
2019000301021.98721.6861
2018000486027.53827.0521
2017121.63267.0585.5883.586070.88467.2982

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
78.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
2.26
Viteza rotație active
0.76

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
78.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
232.828 Lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Marjă profit net78.88%74.46%83.04%0%0%0%0%55.13%
Marjă profit brut92.96%75.46%84.04%0%0%0%0%56.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.9%99.87%32.47%-31.56%0%0%0%99.64%
Profit net per salariat232.828 Lei181.253 Lei6.166 Lein/a0 Lei0 Lei0 Lei33.529 Lei
Viteza rotație active
0.76
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
185.01 zile
Indicator20242023202220212020201920182017
Viteza rotație active0.761.250.1600001.72
Viteza rotație stocuri00000000
Durata medie încasare creanțe185.01 zile178.77 zile0 zile000033.79 zile
Cifra de afaceri per salariat295.150 Lei243.416 Lei7.425 Lein/a0 Lei0 Lei0 Lei60.816 Lei
Lichiditate curentă
2.26
Lichiditate imediată
2.26
Pondere active imobilizate
8.91%
Indicator20242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă2.2611.540.42057.0573.0556.6619.77
Lichiditate imediată2.2611.540.42057.0573.0556.6619.77
Pondere active imobilizate8.91%17.81%75.28%0%0%0%0%0%
Pondere active circulante91.09%82.19%24.72%100%100%100%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente