Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONCASA SUN PROIECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 34788184 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/476/2015
EUIDROONRC.J15/476/2015
Data înființării17.07.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaG-Ral Ion Emanoil Florescu nr. 16, Târgovişte, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-9.513
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -9.513 | -793 | 223 | 0 | 4.923 | 4.700 | 0 |
| 2024 | 5.619 | -125.207 | -10.434 | 296 | 0 | 14.509 | 14.213 | 0 |
| 2023 | 4.874 | 1.248 | 104 | 255.135 | 0 | 394.555 | 139.420 | 0 |
| 2022 | 7.129 | 0 | 0 | 251.215 | 0 | 389.387 | 138.172 | 0 |
| 2021 | 438.902 | 20.502 | 1.709 | 231.211 | 0 | 378.475 | 147.264 | 0 |
| 2020 | 300.267 | 2.005 | 167 | 221.257 | 0 | 348.019 | 126.762 | 2 |
| 2019 | 480.727 | 20.507 | 1.709 | 316.453 | 0 | 441.210 | 124.757 | 4 |
| 2018 | 561.956 | 16.693 | 1.391 | 345.473 | 0 | 449.723 | 104.250 | 7 |
| 2017 | 712.940 | 5.477 | 456 | 166.074 | 579 | 253.052 | 87.557 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-202.4%
Lichiditate curentă
22.08
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-202.4%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -2228.28% | 25.61% | 0% | 4.67% | 0.67% | 4.27% | 2.97% | 0.77% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 30.18% | 0% | 5.73% | 1.66% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -202.4% | -880.93% | 0.9% | 0% | 13.92% | 1.58% | 16.44% | 16.01% | 6.26% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.003 Lei | 5.127 Lei | 2.385 Lei | 2.739 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.39 | 0.01 | 0.02 | 1.16 | 0.86 | 1.09 | 1.25 | 2.81 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0.01 | 0.02 | 1.18 | 0.91 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 781.12 zile | 1286.19 zile | 879.35 zile | 4.5 zile | 17.53 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 150.134 Lei | 120.182 Lei | 80.279 Lei | 356.470 Lei |
Lichiditate curentă
22.08
Lichiditate imediată
22.08
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.08 | 49.02 | 1.55 | 1.55 | 1.64 | 1.57 | 1.39 | 1.3 | 1.52 |
| Lichiditate imediată | 22.08 | 49.02 | 0.09 | 0.07 | 0.02 | 0.08 | 1.39 | 1.3 | 1.52 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.23% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.77% |
©Firme.ro