Companie
Detalii identificare
Nume firmăDEXTER TARS SRL
Cod unic de înregistrare RO 34794550 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/8872/2015
EUIDROONRC.J40/8872/2015
Data înființării20.07.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
AdresaDragova nr. 28, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
35.000
Profit (Lei)
5.880
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35.000 | 5.880 | 490 | 5.160 | 0 | 663.511 | 658.351 | 1 |
| 2023 | 100.304 | 33.197 | 2.766 | 3.612 | 0 | 722.477 | 718.865 | 1 |
| 2022 | 0 | 2.704 | 225 | 0 | 0 | 688.372 | 688.372 | 1 |
| 2021 | 160.750 | 27.308 | 2.276 | 1.117 | 15.627 | 671.159 | 685.669 | 1 |
| 2020 | 125.000 | 2.520 | 210 | 11.876 | 49.331 | 620.906 | 658.361 | 2 |
| 2019 | 250.000 | 148.026 | 12.336 | 37.397 | 84.806 | 681.918 | 729.327 | 2 |
| 2018 | 450.000 | 262.372 | 21.864 | 16.278 | 115.491 | 477.288 | 576.501 | 2 |
| 2017 | 439.450 | 269.629 | 22.469 | 31.214 | 140.643 | 204.699 | 314.128 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.89%
Lichiditate curentă
128.59
Viteza rotație active
0.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.89%
Profit net per salariat
5.880 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.8% | 33.1% | 0% | 16.99% | 2.02% | 59.21% | 58.3% | 61.36% |
| Marjă profit brut | 17.75% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.89% | 4.62% | 0.39% | 3.98% | 0.38% | 20.3% | 45.51% | 85.83% |
| Profit net per salariat | 5.880 Lei | 33.197 Lei | 2.704 Lei | 27.308 Lei | 1.260 Lei | 74.013 Lei | 131.186 Lei | 134.815 Lei |
Viteza rotație active
0.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6913.27 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.05 | 0.14 | 0 | 0.23 | 0.19 | 0.33 | 0.76 | 1.27 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6913.27 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 35.000 Lei | 100.304 Lei | 0 Lei | 160.750 Lei | 62.500 Lei | 125.000 Lei | 225.000 Lei | 219.725 Lei |
Lichiditate curentă
128.59
Lichiditate imediată
128.59
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 128.59 | 200.02 | 0 | 600.86 | 52.28 | 18.23 | 29.32 | 6.56 |
| Lichiditate imediată | 128.59 | 200.02 | 0 | 600.86 | 52.28 | 18.23 | 29.32 | 6.56 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 2.28% | 7.36% | 11.06% | 19.48% | 40.73% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 97.72% | 92.64% | 88.94% | 80.52% | 59.27% |
©Firme.ro