Companie
Detalii identificare
Nume firmăM OTI ON WORLD SRL
Cod unic de înregistrare RO 34844888 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2330/2015
EUIDROONRC.J12/2330/2015
Data înființării03.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaLivezeni nr. 2A, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
50.693
Profit (Lei)
1.155
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.693 | 1.155 | 96 | 998 | 0 | 3.831 | 2.833 | 0 |
| 2024 | 39.184 | 1.743 | 145 | 1.218 | 0 | 3.202 | 1.984 | 0 |
| 2023 | 36.187 | 1.528 | 127 | 979 | 0 | 2.747 | 1.768 | 0 |
| 2022 | 0 | 2.100 | 175 | 424 | 0 | 2.132 | 1.708 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 2.509 | 0 | 2.117 | -392 | 0 |
| 2020 | 19.051 | 7.280 | 607 | 1.013 | 0 | 8.815 | 7.802 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 1.022 | 522 | 0 |
| 2018 | 46.625 | 32.216 | 2.685 | 950 | 0 | 26.996 | 26.046 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.77%
Lichiditate curentă
3.84
Viteza rotație active
13.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.77%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.28% | 4.45% | 4.22% | 0% | 0% | 38.21% | 0% | 69.1% |
| Marjă profit brut | 3.89% | 5.51% | 6.04% | 0% | 0% | 40.93% | 0% | 72.1% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 40.77% | 87.85% | 86.43% | 100% | 0% | 93.31% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
13.23
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
27.71 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 13.23 | 12.24 | 13.17 | 0 | 0 | 2.16 | 0 | 1.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 27.71 zile | 26.92 zile | 27.48 zile | 0 | 0 | 157.01 zile | 0 | 194.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.84
Lichiditate imediată
3.84
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.84 | 2.63 | 2.81 | 5.03 | 0.84 | 8.7 | 2.04 | 28.42 |
| Lichiditate imediată | 3.84 | 2.63 | 2.81 | 5.03 | 0.84 | 8.7 | 2.04 | 28.42 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro