Companie
Detalii identificare
Nume firmăLOB ARCH S.R.L.-D.
Cod unic de înregistrare RO 34848081 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000588014
EUIDROONRC.J2015000588014
Data înființării04.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaCărpiniş, Alba
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
368.484
Profit (Lei)
13.471
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 368.484 | 13.471 | 1.123 | 373.556 | 143.522 | 399.190 | 169.156 | 1 |
| 2023 | 520.618 | 131.482 | 10.957 | 79.482 | 44.863 | 581.102 | 546.483 | 2 |
| 2022 | 594.707 | 310.016 | 25.835 | 69.381 | 48.235 | 436.147 | 415.001 | 1 |
| 2021 | 105.000 | 31.580 | 2.632 | 55.363 | 10.585 | 149.763 | 104.985 | 1 |
| 2020 | 48.050 | 20.835 | 1.736 | 29.702 | 14.937 | 92.985 | 73.406 | 1 |
| 2019 | 26.500 | 25.888 | 2.157 | 11.183 | 31.561 | 83.644 | 52.571 | 1 |
| 2018 | 48.750 | 26.969 | 2.247 | 9.144 | 70.383 | 100.802 | 26.682 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 3.441 | 118.270 | 74.688 | -287 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.96%
Lichiditate curentă
1.07
Viteza rotație active
0.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.96%
Profit net per salariat
13.471 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.66% | 25.25% | 52.13% | 30.08% | 43.36% | 97.69% | 55.32% | 0% |
| Marjă profit brut | 5.29% | 25.99% | 52.84% | 30.96% | 44.36% | 98.69% | 56.32% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.96% | 24.06% | 74.7% | 30.08% | 28.38% | 49.24% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 13.471 Lei | 65.741 Lei | 310.016 Lei | 31.580 Lei | 20.835 Lei | 25.888 Lei | 26.969 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.68
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
76.81 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.68 | 0.83 | 1.23 | 0.65 | 0.45 | 0.23 | 0.28 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 76.81 zile | 39.75 zile | 77.83 zile | 330.69 zile | 517.19 zile | 958.56 zile | 521.06 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 368.484 Lei | 260.309 Lei | 594.707 Lei | 105.000 Lei | 48.050 Lei | 26.500 Lei | 48.750 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.07
Lichiditate imediată
1.07
Pondere active imobilizate
26.45%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.07 | 7.31 | 6.29 | 2.71 | 3.13 | 7.48 | 11.02 | 21.71 |
| Lichiditate imediată | 1.07 | 7.31 | 6.29 | 2.71 | 3.13 | 7.48 | 11.02 | 21.71 |
| Pondere active imobilizate | 26.45% | 7.17% | 9.96% | 6.6% | 13.84% | 27.4% | 41.12% | 61.29% |
| Pondere active circulante | 73.55% | 92.83% | 90.04% | 93.4% | 86.16% | 72.6% | 58.88% | 38.71% |
©Firme.ro