Companie
Detalii identificare
Nume firmăGEO STEF SPEED SRL
Cod unic de înregistrare34849125 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1364/2015
EUIDROONRC.J22/1364/2015
Data înființării04.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaVasile Lupu nr. 106, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
110.146
Profit (Lei)
901
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 110.146 | 901 | 75 | 54.017 | 20.099 | 34.917 | 1.868 | 1 |
| 2023 | 128.868 | 0 | 0 | 52.389 | 38.653 | 14.411 | 967 | 1 |
| 2022 | 124.628 | 1.122 | 94 | 20.785 | 19.130 | 2.404 | 1.522 | 1 |
| 2021 | 143.380 | 70.229 | 5.852 | 11.786 | 28.358 | 143.246 | 160.021 | 0 |
| 2020 | 157.971 | 50.886 | 4.241 | 27.538 | 45.372 | 71.384 | 89.792 | 1 |
| 2019 | 208.031 | 61.595 | 5.133 | 53.675 | 62.541 | 29.333 | 38.907 | 3 |
| 2018 | 158.198 | 19.638 | 1.637 | 108.368 | 80.775 | 4.904 | -22.689 | 3 |
| 2017 | 74.762 | 0 | 0 | 66.399 | 19.207 | 4.180 | -42.326 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.23%
Lichiditate curentă
0.65
Viteza rotație active
2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.23%
Profit net per salariat
901 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.82% | 0% | 0.9% | 48.98% | 32.21% | 29.61% | 12.41% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.8% | 0.69% | 1.9% | 50.55% | 33.23% | 30.61% | 13.41% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 48.23% | 0% | 73.72% | 43.89% | 56.67% | 100% | -86.55% | 0% |
| Profit net per salariat | 901 Lei | 0 Lei | 1.122 Lei | n/a | 50.886 Lei | 20.532 Lei | 6.546 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2 | 2.43 | 5.79 | 0.84 | 1.35 | 2.26 | 1.85 | 3.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.07 zile | 4.87 zile | 5.04 zile | 4.38 zile | 4.04 zile | 3.02 zile | 3.97 zile | 8.4 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 110.146 Lei | 128.868 Lei | 124.628 Lei | n/a | 157.971 Lei | 69.344 Lei | 52.733 Lei | 37.381 Lei |
Lichiditate curentă
0.65
Lichiditate imediată
0.65
Pondere active imobilizate
36.53%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.65 | 0.28 | 0.12 | 12.15 | 2.59 | 0.55 | 0.05 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 0.65 | 0.28 | 0.12 | 12.15 | 2.59 | 0.55 | 0.05 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 36.53% | 72.84% | 88.84% | 16.53% | 38.86% | 68.07% | 94.28% | 82.13% |
| Pondere active circulante | 63.47% | 27.16% | 11.16% | 83.47% | 61.14% | 31.93% | 5.72% | 17.87% |
©Firme.ro