Companie
Detalii identificare
Nume firmăZIZE STARS S.R.L.
Cod unic de înregistrare34869629 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001265051
EUIDROONRC.J2015001265051
Data înființării10.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4719
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
Informații de contact
AdresaDuiliu Zamfirescu nr. 10, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
153.333
Profit (Lei)
-117.435
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 153.333 | -117.435 | -9.786 | 232.197 | 0 | 1.454 | -230.743 | 2 |
| 2023 | 113.635 | 0 | 0 | 155.443 | 0 | 42.135 | -113.308 | 2 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 54 | -46 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 54 | -46 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 54 | -46 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 54 | -46 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 54 | -46 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 54 | -46 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-76.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.89%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
105.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-76.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.89%
Profit net per salariat
-58.718 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -76.59% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.89% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -58.718 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
105.46
Viteza rotație stocuri
8.45
Durata medie încasare creanțe
25.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 105.46 | 2.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 8.45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 25.69 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 76.667 Lei | 56.818 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
-0.07
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.27 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 0.54 |
| Lichiditate imediată | -0.07 | 0.27 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 0.54 | 0.54 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro