Companie
Detalii identificare
Nume firmăZORILOR CONSTRUCT INVEST SRL
Cod unic de înregistrare RO 34904955 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015002479127
EUIDROONRC.J2015002479127
Data înființării19.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaSalcâmului nr. 30, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
98.345
Profit (Lei)
-8.826
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 98.345 | -8.826 | -736 | 1.886.637 | 6.044.867 | 1.309.554 | 5.467.784 | 0 |
| 2023 | 1.931.368 | 557.834 | 46.486 | 2.693.799 | 6.102.312 | 2.175.997 | 5.584.510 | 1 |
| 2022 | 4.854.836 | 1.777.021 | 148.085 | 2.043.539 | 3.511.385 | 5.387.309 | 6.583.724 | 1 |
| 2021 | 83.569 | 1.248.222 | 104.019 | 1.948.467 | 4.359.957 | 2.395.213 | 4.806.703 | 2 |
| 2020 | 63.945 | 279.586 | 23.299 | 2.143.934 | 2.262.182 | 3.440.233 | 3.558.481 | 1 |
| 2019 | 0 | 1.155.710 | 96.309 | 2.944.351 | 5.001.910 | 1.215.603 | 3.278.895 | 1 |
| 2018 | 0 | 610.008 | 50.834 | 2.609.965 | 4.024.694 | 702.722 | 2.123.185 | 1 |
| 2017 | 1 | 1.591.308 | 132.609 | 2.205.766 | 3.875.934 | 282.635 | 1.513.177 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-8.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.16%
Lichiditate curentă
0.69
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-8.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.16%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -8.97% | 28.88% | 36.6% | 1493.64% | 437.23% | 0% | 0% | 159130800% |
| Marjă profit brut | 0% | 34.39% | 37.41% | 1513.77% | 486.66% | 0% | 0% | 161376600% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.16% | 9.99% | 26.99% | 25.97% | 7.86% | 35.25% | 28.73% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | 557.834 Lei | 1.777.021 Lei | 624.111 Lei | 279.586 Lei | 1.155.710 Lei | 610.008 Lei | 1.591.308 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
10.64
Durata medie încasare creanțe
427.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.23 | 0.55 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 10.64 | 0 | 5.66 | 0.77 | 1.03 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 427.96 zile | 109.41 zile | 81.9 zile | 2414.38 zile | 2748.44 zile | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 1.931.368 Lei | 4.854.836 Lei | 41.785 Lei | 63.945 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1 Lei |
Lichiditate curentă
0.69
Lichiditate imediată
0.69
Pondere active imobilizate
82.19%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.69 | 0.81 | 2.64 | 1.23 | 1.6 | 0.41 | 0.27 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.69 | 0.81 | 2.22 | 1.17 | 1.58 | 0.41 | 0.25 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 82.19% | 73.71% | 39.46% | 64.54% | 39.67% | 80.45% | 85.14% | 93.2% |
| Pondere active circulante | 17.81% | 26.29% | 60.54% | 35.46% | 60.33% | 19.55% | 14.86% | 6.8% |
©Firme.ro