Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIMON CONSTRUCT 2015 SRL
Cod unic de înregistrare34906395 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ30/567/2015
EUIDROONRC.J30/567/2015
Data înființării19.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaOşvareului nr. 63, Botiz, Satu Mare
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
10.000
Profit (Lei)
8.432
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.000 | 8.432 | 703 | 9.520 | 0 | 18.192 | 8.672 | 0 |
| 2023 | 24.757 | 20.875 | 1.740 | 6.282 | 0 | 27.397 | 21.115 | 0 |
| 2022 | 24.290 | 23.561 | 1.963 | 909 | 0 | 19.786 | 18.877 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 4.842 | 0 | 8 | -4.834 | 0 |
| 2020 | 6.000 | 5.615 | 468 | 4.692 | 0 | 8 | -4.684 | 0 |
| 2019 | 11.000 | 0 | 0 | 10.312 | 0 | 13 | -10.299 | 1 |
| 2018 | 21.740 | 542 | 45 | 105 | 0 | 4.399 | 4.294 | 1 |
| 2017 | 19.500 | 409 | 34 | 1.178 | 0 | 4.930 | 3.752 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
84.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.23%
Lichiditate curentă
1.91
Viteza rotație active
0.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
84.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.23%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 84.32% | 84.32% | 97% | 0% | 93.58% | 0% | 2.49% | 2.1% |
| Marjă profit brut | 100% | 100% | 100% | 0% | 96.58% | 0% | 3.81% | 5.1% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.23% | 98.86% | 100% | 0% | -119.88% | 0% | 12.62% | 10.9% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 542 Lei | 409 Lei |
Viteza rotație active
0.55
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.55 | 0.9 | 1.23 | 0 | 750 | 846.15 | 4.94 | 3.96 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.35 | 11.98 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 11.000 Lei | 21.740 Lei | 19.500 Lei |
Lichiditate curentă
1.91
Lichiditate imediată
1.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.91 | 4.36 | 21.77 | 0 | 0 | 0 | 41.9 | 4.19 |
| Lichiditate imediată | 1.91 | 4.36 | 21.77 | 0 | 0 | 0 | 26.39 | 2.8 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro