Companie
Detalii identificare
Nume firmăFUN PROVIDER SRL
Cod unic de înregistrare RO 34945173 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/1913/2015
EUIDROONRC.J13/1913/2015
Data înființării31.08.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4765
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a jocurilor şi jucăriilor făcute din orice material Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a consolelor pentru jocuri video,
4741 -vânzarea cu amănuntul a software-ului de utilizare generală, inclusiv al jocurilor video,
4741
-vânzarea cu amănuntul a jocurilor şi jucăriilor făcute din orice material Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a consolelor pentru jocuri video,
4741 -vânzarea cu amănuntul a software-ului de utilizare generală, inclusiv al jocurilor video,
4741
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaIuliu Maniu nr. 35A, Lumina, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
309.655
Profit (Lei)
4.868
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 309.655 | 4.868 | 406 | 376.392 | 637.255 | 748.117 | 376.571 | 2 |
| 2023 | 158.000 | 41.518 | 3.460 | 678.330 | 676.241 | 1.070.331 | 371.703 | 1 |
| 2022 | 48.120 | 1.853 | 154 | 35.538 | 0 | 365.723 | 330.185 | 1 |
| 2021 | 342.927 | 212.090 | 17.674 | 5.557 | 0 | 783.888 | 778.331 | 0 |
| 2020 | 204.373 | 103.942 | 8.662 | 13.664 | 641 | 579.264 | 566.241 | 0 |
| 2019 | 212.213 | 181.404 | 15.117 | 100.020 | 1.496 | 560.822 | 462.298 | 0 |
| 2018 | 154.372 | 102.067 | 8.506 | 56.020 | 2.351 | 334.564 | 280.895 | 0 |
| 2017 | 210.672 | 75.299 | 6.275 | 60.986 | 3.206 | 236.598 | 178.818 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.29%
Lichiditate curentă
1.99
Viteza rotație active
0.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.29%
Profit net per salariat
2.434 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.57% | 26.28% | 3.85% | 61.85% | 50.86% | 85.48% | 66.12% | 35.74% |
| Marjă profit brut | 4.3% | 27.26% | 5.94% | 63.89% | 53.03% | 87.91% | 69.12% | 38.74% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.29% | 11.17% | 0.56% | 27.25% | 18.36% | 39.24% | 36.34% | 42.11% |
| Profit net per salariat | 2.434 Lei | 41.518 Lei | 1.853 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.22
Viteza rotație stocuri
0.86
Durata medie încasare creanțe
440.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.22 | 0.09 | 0.13 | 0.44 | 0.35 | 0.38 | 0.46 | 0.88 |
| Viteza rotație stocuri | 0.86 | 0 | 0 | 848.83 | 4.63 | 2.27 | 3.76 | 5.38 |
| Durata medie încasare creanțe | 440.18 zile | 2390.14 zile | 371.77 zile | 80.86 zile | 65.73 zile | 312.79 zile | 34.33 zile | 35.44 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 154.828 Lei | 158.000 Lei | 48.120 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.99
Lichiditate imediată
1.03
Pondere active imobilizate
46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.99 | 1.58 | 10.29 | 141.06 | 42.39 | 5.61 | 5.97 | 3.88 |
| Lichiditate imediată | 1.03 | 1.58 | 10.29 | 140.99 | 39.16 | 4.67 | 5.24 | 3.24 |
| Pondere active imobilizate | 46% | 38.72% | 0% | 0% | 0.11% | 0.27% | 0.7% | 1.34% |
| Pondere active circulante | 54% | 61.28% | 100% | 100% | 99.89% | 99.73% | 99.3% | 98.66% |
©Firme.ro