Companie
Detalii identificare
Nume firmăALMACRIS MOL SRL
Cod unic de înregistrare34968690 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1186/2015
EUIDROONRC.J3/1186/2015
Data înființării04.09.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5621
Această clasă include asigurarea serviciilor de alimentaţie bazate pe aranjamente contractuale cu clientul, în locaţia specificată de către client, pentru un anumit eveniment. Această clasă exclude: -fabricarea de produse alimentare perisabile destinate revânzării,
1089 -comerţ cu amănuntul al produselor alimentare perisabile,
diviziunea 47
1089 -comerţ cu amănuntul al produselor alimentare perisabile,
diviziunea 47
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateActivitati de alimentatie (catering) pentru evenimente
Informații de contact
AdresaBradului nr. 3, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
82.869
Profit (Lei)
41.593
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.869 | 41.593 | 3.466 | 15.371 | 40 | 218.977 | 199.943 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 6.203 | 40 | 168.216 | 158.350 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 6.203 | 40 | 168.216 | 158.350 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 6.203 | 40 | 168.216 | 158.350 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 6.203 | 40 | 168.216 | 158.350 | 0 |
| 2018 | 138.581 | 91.963 | 7.664 | 9.906 | 40 | 168.216 | 158.350 | 0 |
| 2017 | 116.786 | 57.230 | 4.769 | 14.215 | 0 | 80.601 | 66.386 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.8%
Lichiditate curentă
14.25
Viteza rotație active
0.38
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.8%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.19% | 0% | 0% | 0% | 0% | 66.36% | 49% |
| Marjă profit brut | 59.52% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.8% | 0% | 0% | 0% | 0% | 58.08% | 86.21% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.38
Viteza rotație stocuri
3.05
Durata medie încasare creanțe
617.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.82 | 1.45 |
| Viteza rotație stocuri | 3.05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 617.66 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
14.25
Lichiditate imediată
12.48
Pondere active imobilizate
0.02%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.25 | 27.12 | 27.12 | 27.12 | 27.12 | 16.98 | 5.67 |
| Lichiditate imediată | 12.48 | 27.12 | 27.12 | 27.12 | 27.12 | 16.98 | 5.67 |
| Pondere active imobilizate | 0.02% | 0.02% | 0.02% | 0.02% | 0.02% | 0.02% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.98% | 99.98% | 99.98% | 99.98% | 99.98% | 99.98% | 100% |
©Firme.ro