Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIRINA MOD FASHION 2015 SRL
Cod unic de înregistrare34991242 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001993138
EUIDROONRC.J2015001993138
Data înființării11.09.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5520
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori, în locuinţe separate (independente) constând în camere complet mobilate sau spaţii pentru servirea mesei şi dormit, cu facilităţi pentru gătit sau bucătării complet echipate. Aceste servicii se asigură în apartamente sau în clădiri multi-locuinţă independente, cu mai multe etaje, sau în complexe de clădiri, în bungalow-uri, sau în cabane, case ţărăneşti şi căsuţe. Uneori se asigură şi servicii complementare de minim nivel. Această clasă include servicii de cazare asigurate de: -tabere de copii şi alte case de vacanţe -case de oaspeţi şi bungalow-uri -case ţărăneşti şi căsuţe fără servicii de menaj -căminele de tineret şi refugii montane Această clasă exclude: -asigurarea cazării de scurtă durată în spaţii mobilate cu serviciile de curăţenie zilnică, făcutul patului, servicii de asigurarea hranei şi a băuturii,
5510 -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare cu caracter cvasipermanent, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateFacilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata
Informații de contact
AdresaDecebal, Medgidia, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
146.852
Profit (Lei)
37.471
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.852 | 37.471 | 3.123 | 6.193 | 43.125 | 111.036 | 147.968 | 1 |
| 2024 | 150.405 | 39.069 | 3.256 | 3.863 | 0 | 114.360 | 110.497 | 1 |
| 2023 | 128.014 | 54.498 | 4.542 | 647 | 0 | 72.075 | 71.428 | 1 |
| 2022 | 130.121 | 61.493 | 5.124 | 8.349 | 0 | 25.280 | 16.931 | 1 |
| 2021 | 87.084 | 25.561 | 2.130 | 48.808 | 0 | 4.245 | -44.563 | 0 |
| 2020 | 26.625 | 0 | 0 | 98.310 | 0 | 28.186 | -70.124 | 1 |
| 2019 | 34.786 | 0 | 0 | 98.340 | 0 | 36.320 | -62.020 | 1 |
| 2018 | 39.495 | 0 | 0 | 97.683 | 0 | 52.898 | -44.785 | 1 |
| 2017 | 35.810 | 0 | 0 | 97.217 | 0 | 64.773 | -32.444 | 1 |
Marja profit net
25.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25.32%
Lichiditate curentă
17.93
Viteza rotație active
0.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
25.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25.32%
Profit net per salariat
37.471 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 25.52% | 25.98% | 42.57% | 47.26% | 29.35% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 28.52% | 28.98% | 43.57% | 50.17% | 31.24% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 25.32% | 35.36% | 76.3% | 100% | -57.36% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 37.471 Lei | 39.069 Lei | 54.498 Lei | 61.493 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
188.15 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.95 | 1.32 | 1.78 | 5.15 | 20.51 | 0.94 | 0.96 | 0.75 | 0.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 612.51 | 0 | 0 | 1.08 | 1.15 | 0.83 | 0.57 |
| Durata medie încasare creanțe | 188.15 zile | 56.79 zile | 12.56 zile | 12.67 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 146.852 Lei | 150.405 Lei | 128.014 Lei | 130.121 Lei | n/a | 26.625 Lei | 34.786 Lei | 39.495 Lei | 35.810 Lei |
Lichiditate curentă
17.93
Lichiditate imediată
17.93
Pondere active imobilizate
27.97%
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 17.93 | 29.6 | 111.4 | 3.03 | 0.09 | 0.29 | 0.37 | 0.54 | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 17.93 | 29.6 | 111.08 | 3.03 | 0.09 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 27.97% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 72.03% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro