Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRUE SERVICE SYSTEMS SRL
Cod unic de înregistrare34998194 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2190/2015
EUIDROONRC.J35/2190/2015
Data înființării14.09.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaColoniştilor nr. 36, Urseni, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
57.628
Profit (Lei)
-2.802
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57.628 | -2.802 | -234 | 39.365 | 14.880 | 329.442 | 304.957 | 1 |
| 2023 | 47.000 | 0 | 0 | 46.552 | 22.678 | 401.633 | 377.759 | 1 |
| 2022 | 252.222 | 39.685 | 3.307 | 33.352 | 30.476 | 403.983 | 401.107 | 1 |
| 2021 | 61.801 | 0 | 0 | 20.415 | 38.274 | 465.380 | 483.239 | 1 |
| 2020 | 291.924 | 147.278 | 12.273 | 243.580 | 46.072 | 713.058 | 515.550 | 0 |
| 2019 | 572.970 | 246.016 | 20.501 | 99.851 | 13.579 | 454.544 | 368.272 | 0 |
| 2018 | 368.316 | 43.667 | 3.639 | 8.098 | 1.100 | 129.054 | 122.056 | 1 |
| 2017 | 186.373 | 78.189 | 6.516 | 110.749 | 1.100 | 188.038 | 78.389 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.92%
Lichiditate curentă
8.37
Viteza rotație active
0.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.92%
Profit net per salariat
-2.802 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4.86% | 0% | 15.73% | 0% | 50.45% | 42.94% | 11.86% | 41.95% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.92% | 0% | 9.89% | 0% | 28.57% | 66.8% | 35.78% | 99.74% |
| Profit net per salariat | -2.802 Lei | 0 Lei | 39.685 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 43.667 Lei | 78.189 Lei |
Viteza rotație active
0.17
Viteza rotație stocuri
2.31
Durata medie încasare creanțe
1839.91 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.17 | 0.11 | 0.58 | 0.12 | 0.38 | 1.22 | 2.83 | 0.99 |
| Viteza rotație stocuri | 2.31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1839.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.628 Lei | 47.000 Lei | 252.222 Lei | 61.801 Lei | n/a | n/a | 368.316 Lei | 186.373 Lei |
Lichiditate curentă
8.37
Lichiditate imediată
7.73
Pondere active imobilizate
4.32%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.37 | 8.63 | 12.11 | 22.8 | 2.93 | 4.55 | 15.94 | 1.7 |
| Lichiditate imediată | 7.73 | 8.63 | 12.11 | 22.8 | 2.93 | 4.55 | 15.94 | 1.7 |
| Pondere active imobilizate | 4.32% | 5.34% | 7.01% | 7.6% | 6.07% | 2.9% | 0.85% | 0.58% |
| Pondere active circulante | 95.68% | 94.66% | 92.99% | 92.4% | 93.93% | 97.1% | 99.15% | 99.42% |
©Firme.ro