Companie
Detalii identificare
Nume firmăSTAR KEY LOGISTICS SRL
Cod unic de înregistrare35017056 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015003286236
EUIDROONRC.J2015003286236
Data înființării18.09.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaPrimăverii nr. 151A, Ostratu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
274.452
Profit (Lei)
-109.297
Număr angajați
4
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 274.452 | -109.297 | -9.108 | 188.244 | 86.538 | 68.817 | -32.889 | 4 |
| 2023 | 290.632 | 12.950 | 1.079 | 50.812 | 16.448 | 110.772 | 76.408 | 3 |
| 2022 | 274.223 | 16.487 | 1.374 | 25.927 | 2.389 | 137.172 | 117.480 | 2 |
| 2021 | 280.911 | 40.125 | 3.344 | 35.928 | 16.725 | 115.805 | 100.993 | 1 |
| 2020 | 211.377 | 29.538 | 2.462 | 48.544 | 31.060 | 69.208 | 60.868 | 1 |
| 2019 | 166.222 | 22.919 | 1.910 | 56.930 | 45.638 | 30.293 | 31.331 | 1 |
| 2018 | 27.339 | 8.363 | 697 | 1.945 | 0 | 10.356 | 8.411 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 795 | 0 | 843 | 48 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-39.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.37
Viteza rotație active
1.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-39.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-27.324 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -39.82% | 4.46% | 6.01% | 14.28% | 13.97% | 13.79% | 30.59% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.26% | 6.94% | 15.09% | 14.8% | 14.71% | 31.59% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 16.95% | 14.03% | 39.73% | 48.53% | 73.15% | 99.43% | 0% |
| Profit net per salariat | -27.324 Lei | 4.317 Lei | 8.244 Lei | 40.125 Lei | 29.538 Lei | 22.919 Lei | 8.363 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.77
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
65.57 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.77 | 2.28 | 1.96 | 2.12 | 2.11 | 2.19 | 2.64 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 65.57 zile | 100.08 zile | 54.76 zile | 143.54 zile | 0.46 zile | 0.44 zile | 14.22 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.613 Lei | 96.877 Lei | 137.112 Lei | 280.911 Lei | 211.377 Lei | 166.222 Lei | 27.339 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.37
Lichiditate imediată
0.37
Pondere active imobilizate
55.7%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.37 | 2.18 | 5.29 | 3.22 | 1.43 | 0.53 | 5.32 | 1.06 |
| Lichiditate imediată | 0.37 | 2.18 | 5.29 | 3.22 | 1.43 | 0.53 | 5.32 | 1.06 |
| Pondere active imobilizate | 55.7% | 12.93% | 1.71% | 12.62% | 30.98% | 60.1% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 44.3% | 87.07% | 98.29% | 87.38% | 69.02% | 39.9% | 100% | 100% |
©Firme.ro