Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTENSO FITNESS SRL
Cod unic de înregistrare RO 35049694 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2311/2015
EUIDROONRC.J35/2311/2015
Data înființării25.09.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaTorontalului nr. 125, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
497.466
Profit (Lei)
104.560
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 497.466 | 104.560 | 8.713 | 357.056 | 40.136 | 298.686 | -18.234 | 1 |
| 2023 | 514.802 | 159.259 | 13.272 | 627.516 | 95.888 | 188.697 | -342.931 | 1 |
| 2022 | 361.732 | 101.049 | 8.421 | 760.520 | 67.953 | 190.377 | -502.190 | 1 |
| 2021 | 308.334 | 15.861 | 1.322 | 832.898 | 30.906 | 198.753 | -603.239 | 1 |
| 2020 | 288.765 | 0 | 0 | 863.259 | 64.978 | 179.009 | -619.272 | 2 |
| 2019 | 613.845 | 36.546 | 3.046 | 927.944 | 178.161 | 191.856 | -557.927 | 0 |
| 2018 | 552.070 | 0 | 0 | 1.070.498 | 320.996 | 155.029 | -594.473 | 4 |
| 2017 | 496.255 | 0 | 0 | 1.099.927 | 461.110 | 113.786 | -519.857 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-573.43%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-573.43%
Profit net per salariat
104.560 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.02% | 30.94% | 27.93% | 5.14% | 0% | 5.95% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 23.14% | 31.94% | 28.95% | 6.15% | 0% | 6.96% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -573.43% | -46.44% | -20.12% | -2.63% | 0% | -6.55% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 104.560 Lei | 159.259 Lei | 101.049 Lei | 15.861 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
120.39
Durata medie încasare creanțe
45.79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 1.81 | 1.4 | 1.34 | 1.18 | 1.66 | 1.16 | 0.86 |
| Viteza rotație stocuri | 120.39 | 70.43 | 41.22 | 45.25 | 38.58 | 54.72 | 51.55 | 84.71 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.79 zile | 117.59 zile | 135.78 zile | 133.05 zile | 138.73 zile | 55.26 zile | 49.01 zile | 67.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 497.466 Lei | 514.802 Lei | 361.732 Lei | 308.334 Lei | 144.383 Lei | n/a | 138.018 Lei | 82.709 Lei |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.82
Pondere active imobilizate
11.85%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 0.3 | 0.25 | 0.24 | 0.21 | 0.21 | 0.14 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 0.82 | 0.29 | 0.24 | 0.23 | 0.2 | 0.19 | 0.13 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 11.85% | 33.69% | 26.3% | 13.46% | 26.63% | 48.15% | 67.43% | 80.21% |
| Pondere active circulante | 88.15% | 66.31% | 73.7% | 86.54% | 73.37% | 51.85% | 32.57% | 19.79% |
©Firme.ro