Companie
Detalii identificare
Nume firmăVGN HOLDING SRL
Cod unic de înregistrare35055483 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001741229
EUIDROONRC.J2015001741229
Data înființării28.09.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1089
Această clasă include:
-fabricarea de supe şi ciorbe -fabricarea de miere artificială şi caramel -fabricarea alimentelor preparate perisabile, cum sunt: -sandwich-uri -pizza proaspătă (necoaptă) -fabricarea adaosurilor alimentare si a altor produse alimentare
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea drojdiei de bere -fabricarea extractelor şi sucurilor din carne, peşte, crustacee sau moluşte -fabricarea laptelui obţinut în afara lăptăriilor şi a înlocuitorilor de brânză -fabricarea produselor din ouă, a albuminei din ouă -fabricarea concentratelor alimentare artificiale Această clasă exclude: -fabricarea alimentelor perisabile preparate din fructe şi legume,
1039 -fabricarea de pizza congelată sau altfel conservată ,
1085 -fabricarea băuturilor spirtoase, a berii, vinului şi a băuturilor răcoritoare,
diviziunea
-fabricarea de supe şi ciorbe -fabricarea de miere artificială şi caramel -fabricarea alimentelor preparate perisabile, cum sunt: -sandwich-uri -pizza proaspătă (necoaptă) -fabricarea adaosurilor alimentare si a altor produse alimentare
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea drojdiei de bere -fabricarea extractelor şi sucurilor din carne, peşte, crustacee sau moluşte -fabricarea laptelui obţinut în afara lăptăriilor şi a înlocuitorilor de brânză -fabricarea produselor din ouă, a albuminei din ouă -fabricarea concentratelor alimentare artificiale Această clasă exclude: -fabricarea alimentelor perisabile preparate din fructe şi legume,
1039 -fabricarea de pizza congelată sau altfel conservată ,
1085 -fabricarea băuturilor spirtoase, a berii, vinului şi a băuturilor răcoritoare,
diviziunea
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
57.939
Profit (Lei)
47
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.939 | 47 | 4 | 4.261 | 40.653 | 123.626 | 182.103 | 1 |
| 2024 | 64.024 | 563 | 47 | 49.397 | 44.632 | 181.201 | 182.056 | 1 |
| 2023 | 69.203 | 152 | 13 | 34.152 | 54.265 | 161.381 | 181.494 | 1 |
| 2021 | 108.413 | 40.100 | 3.342 | 17.569 | 53.661 | 143.572 | 179.664 | 1 |
| 2020 | 180.298 | 112.547 | 9.379 | 20.296 | 44.705 | 115.155 | 139.564 | 1 |
| 2019 | 55.311 | 34.769 | 2.897 | 25.355 | 0 | 52.371 | 27.016 | 1 |
| 2018 | 40.544 | 3.177 | 265 | 45.338 | 0 | 37.586 | -7.752 | 1 |
| 2017 | 36.350 | 548 | 46 | 40.461 | 0 | 29.532 | -10.929 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.03%
Lichiditate curentă
29.01
Viteza rotație active
0.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.03%
Profit net per salariat
47 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.08% | 0.88% | 0.22% | 36.99% | 62.42% | 62.86% | 7.84% | 1.51% |
| Marjă profit brut | 0.69% | 1.03% | 1.14% | 38.43% | 63.41% | 64.53% | 8.9% | 3% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.03% | 0.31% | 0.08% | 22.32% | 80.64% | 100% | -40.98% | -5.01% |
| Profit net per salariat | 47 Lei | 563 Lei | 152 Lei | 40.100 Lei | 112.547 Lei | 34.769 Lei | 3.177 Lei | 274 Lei |
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
12.98
Durata medie încasare creanțe
296.43 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.35 | 0.28 | 0.32 | 0.55 | 1.13 | 1.06 | 1.08 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 12.98 | 14.34 | 27.28 | 516.25 | 0 | 27655.5 | 0 | 342.92 |
| Durata medie încasare creanțe | 296.43 zile | 453.02 zile | 403.08 zile | 40.17 zile | 36.03 zile | 215.33 zile | 128.54 zile | 102.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.939 Lei | 64.024 Lei | 69.203 Lei | 108.413 Lei | 180.298 Lei | 55.311 Lei | 40.544 Lei | 18.175 Lei |
Lichiditate curentă
29.01
Lichiditate imediată
27.97
Pondere active imobilizate
24.75%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 29.01 | 3.67 | 4.73 | 8.17 | 5.67 | 2.07 | 0.83 | 0.73 |
| Lichiditate imediată | 27.97 | 3.58 | 4.65 | 8.16 | 5.67 | 2.07 | 0.83 | 0.73 |
| Pondere active imobilizate | 24.75% | 19.76% | 25.16% | 27.21% | 27.97% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 75.25% | 80.24% | 74.84% | 72.79% | 72.03% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro
