Companie
Detalii identificare
Nume firmăDDD TIMIŞOARA SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare35080860 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2388/2015
EUIDROONRC.J35/2388/2015
Data înființării02.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaCerbului nr. 12A, Ghiroda, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
6.723
Profit (Lei)
1.200
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.723 | 1.200 | 100 | 37.273 | 0 | 199.358 | 162.085 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 15.526 | 0 | 176.411 | 160.885 | 0 |
| 2022 | 11.130 | 0 | 0 | 11.718 | 0 | 198.969 | 187.251 | 0 |
| 2021 | 990 | 0 | 0 | 16.731 | 0 | 204.227 | 187.496 | 1 |
| 2020 | 34.993 | 28.020 | 2.335 | 19.801 | 0 | 250.066 | 230.265 | 1 |
| 2019 | 127.381 | 81.394 | 6.783 | 15.992 | 0 | 218.237 | 202.245 | 1 |
| 2018 | 133.830 | 51.847 | 4.321 | 13.126 | 0 | 133.977 | 120.851 | 2 |
| 2017 | 143.131 | 71.625 | 5.969 | 14.828 | 0 | 83.832 | 69.004 | 2 |
Marja profit net
17.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.74%
Lichiditate curentă
5.35
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.74%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.85% | 0% | 0% | 0% | 80.07% | 63.9% | 38.74% | 50.04% |
| Marjă profit brut | 19.28% | 0% | 0.8% | 0% | 83.07% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.74% | 0% | 0% | 0% | 12.17% | 40.25% | 42.9% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 28.020 Lei | 81.394 Lei | 25.924 Lei | 35.813 Lei |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0.15
Durata medie încasare creanțe
8108.61 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 0 | 0.06 | 0 | 0.14 | 0.58 | 1 | 1.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0.15 | 0 | 37.1 | 1.59 | 116.64 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8108.61 zile | 0 | 395.3 zile | 4444.15 zile | 164.41 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 990 Lei | 34.993 Lei | 127.381 Lei | 66.915 Lei | 71.566 Lei |
Lichiditate curentă
5.35
Lichiditate imediată
4.16
Pondere active imobilizate
0%