Companie
Detalii identificare
Nume firmăCÂLINI STIL CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare35087620 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/582/2015
EUIDROONRC.J6/582/2015
Data înființării05.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCrinilor nr. 1, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
287.214
Profit (Lei)
114.071
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287.214 | 114.071 | 9.506 | 10.095 | 0 | 124.406 | 114.311 | 2 |
| 2023 | 298.742 | 20.611 | 1.718 | 98.583 | 0 | 119.434 | 20.851 | 4 |
| 2022 | 142.328 | 43.093 | 3.591 | 14.864 | 383 | 57.814 | 43.333 | 2 |
| 2021 | 268.934 | 142.029 | 11.836 | 7.133 | 2.683 | 146.719 | 142.269 | 2 |
| 2020 | 222.206 | 109.035 | 9.086 | 6.936 | 0 | 116.211 | 109.275 | 2 |
| 2019 | 278.556 | 120.949 | 10.079 | 6.673 | 7.400 | 310.905 | 311.632 | 3 |
| 2018 | 8.000 | 0 | 0 | 240 | 14.800 | 176.123 | 190.683 | 0 |
| 2017 | 30.000 | 16.227 | 1.352 | 300 | 22.200 | 171.340 | 193.240 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.79%
Lichiditate curentă
12.32
Viteza rotație active
2.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.79%
Profit net per salariat
57.036 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.72% | 6.9% | 30.28% | 52.81% | 49.07% | 43.42% | 0% | 54.09% |
| Marjă profit brut | 40.72% | 7.9% | 31.28% | 53.81% | 50.01% | 44.42% | 0% | 57.09% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.79% | 98.85% | 99.45% | 99.83% | 99.78% | 38.81% | 0% | 8.4% |
| Profit net per salariat | 57.036 Lei | 5.153 Lei | 21.547 Lei | 71.015 Lei | 54.518 Lei | 40.316 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.31
Viteza rotație stocuri
239.54
Durata medie încasare creanțe
43.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.31 | 2.5 | 2.45 | 1.8 | 1.91 | 0.88 | 0.04 | 0.16 |
| Viteza rotație stocuri | 239.54 | 0 | 0 | 0 | 266.75 | 170.58 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 43.22 zile | 128.29 zile | 0 zile | 189.22 zile | 183.44 zile | 339.46 zile | 7330.43 zile | 1819.87 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 143.607 Lei | 74.686 Lei | 71.164 Lei | 134.467 Lei | 111.103 Lei | 92.852 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
12.32
Lichiditate imediată
12.2
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.32 | 1.21 | 3.89 | 20.57 | 16.75 | 46.59 | 733.85 | 571.13 |
| Lichiditate imediată | 12.2 | 1.21 | 3.89 | 20.57 | 16.63 | 46.35 | 733.85 | 571.13 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.66% | 1.8% | 0% | 2.32% | 7.75% | 11.47% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.34% | 98.2% | 100% | 97.68% | 92.25% | 88.53% |
©Firme.ro