Companie
Detalii identificare
Nume firmăSATUL INTELIGENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare35119943 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000711157
EUIDROONRC.J2015000711157
Data înființării13.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaÎnv. V. Ştefănescu nr. 75, Sat Alunişu | Comuna Cornăţelu, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
179.483
Profit (Lei)
400
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 179.483 | 400 | 33 | 94.082 | 32.015 | 79.650 | 28.126 | 0 |
| 2023 | 187.323 | 3.953 | 329 | 56.380 | 33.940 | 50.166 | 27.726 | 0 |
| 2022 | 230.665 | 21.141 | 1.762 | 185 | 2.625 | 21.333 | 23.773 | 1 |
| 2021 | 152.009 | 14.646 | 1.221 | 2.683 | 4.241 | 163 | 2.632 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 12.034 | 0 | 21 | -12.013 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 1.477 | 1.826 | 117 | 466 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 1.277 | 1.826 | 28 | 577 | 0 |
| 2017 | 1.000 | 373 | 31 | 977 | 1.826 | 0 | 849 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.42%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
1.61
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.42%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.22% | 2.11% | 9.17% | 9.63% | 0% | 0% | 0% | 37.3% |
| Marjă profit brut | 0.75% | 2.61% | 11.06% | 11.32% | 0% | 0% | 0% | 40.3% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.42% | 14.26% | 88.93% | 100% | 0% | 0% | 0% | 43.93% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 21.141 Lei | 14.646 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.61
Viteza rotație stocuri
177.35
Durata medie încasare creanțe
0.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.61 | 2.23 | 9.63 | 34.52 | 0 | 0 | 0 | 0.55 |
| Viteza rotație stocuri | 177.35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.17 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 230.665 Lei | 152.009 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.84
Pondere active imobilizate
28.67%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.85 | 0.89 | 115.31 | 0.06 | 0 | 0.08 | 0.02 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.84 | 0.89 | 115.31 | 0.06 | 0 | 0.08 | 0.02 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 28.67% | 40.35% | 10.96% | 96.3% | 0% | 93.98% | 98.49% | 100% |
| Pondere active circulante | 71.33% | 59.65% | 89.04% | 3.7% | 100% | 6.02% | 1.51% | 0% |
©Firme.ro
