Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTELLIGENT MOVING SRL
Cod unic de înregistrare35126657 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/2226/2015
EUIDROONRC.J13/2226/2015
Data înființării14.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaIoan N. Roman nr. 9-9B, Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
6.319
Profit (Lei)
1.144
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.319 | 1.144 | 95 | 829 | 0 | 146.473 | 145.644 | 0 |
| 2023 | 18.179 | 0 | 0 | 624 | 0 | 145.124 | 144.500 | 0 |
| 2021 | 44.524 | 30.541 | 2.545 | 1.092 | 2.361 | 125.060 | 126.329 | 0 |
| 2020 | 21.593 | 0 | 0 | 919 | 4.028 | 92.679 | 95.788 | 1 |
| 2019 | 57.340 | 0 | 0 | 892 | 0 | 103.109 | 102.217 | 1 |
| 2018 | 146.300 | 98.403 | 8.200 | 2.655 | 42 | 125.082 | 122.469 | 1 |
| 2017 | 74.454 | 29.906 | 2.492 | 3.017 | 347 | 26.736 | 24.066 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.79%
Lichiditate curentă
176.69
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.79%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.1% | 0% | 68.59% | 0% | 0% | 67.26% | 40.17% |
| Marjă profit brut | 21.35% | 0% | 69.05% | 0% | 0% | 68.27% | 41.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.79% | 0% | 24.18% | 0% | 0% | 80.35% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 98.403 Lei | 29.906 Lei |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.13 | 0.35 | 0.22 | 0.56 | 1.17 | 2.75 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 21.593 Lei | 57.340 Lei | 146.300 Lei | 74.454 Lei |
Lichiditate curentă
176.69
Lichiditate imediată
176.69
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 176.69 | 232.57 | 114.52 | 100.85 | 115.59 | 47.11 | 8.86 |
| Lichiditate imediată | 176.69 | 232.57 | 114.52 | 100.85 | 115.59 | 47.11 | 8.86 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 1.85% | 4.17% | 0% | 0.03% | 1.28% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 98.15% | 95.83% | 100% | 99.97% | 98.72% |
©Firme.ro