Companie
Detalii identificare
Nume firmăAUDITLUC EXPERT SRL
Cod unic de înregistrare RO 35144289 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000792011
EUIDROONRC.J2015000792011
Data înființării20.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaMihail Kogălniceanu nr. 61, Sebeş, Alba
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
121.176
Profit (Lei)
10.890
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121.176 | 10.890 | 908 | 62.187 | 46.637 | 39.328 | 25.316 | 1 |
| 2024 | 347.094 | 119.418 | 9.952 | 90.952 | 67.824 | 144.244 | 123.121 | 1 |
| 2023 | 557.389 | 361.211 | 30.101 | 266.440 | 81.832 | 547.873 | 363.703 | 1 |
| 2022 | 242.544 | 76.427 | 6.369 | 147.268 | 112.156 | 112.507 | 77.992 | 1 |
| 2021 | 162.260 | 70.525 | 5.877 | 46.789 | 9.097 | 109.257 | 71.565 | 1 |
| 2020 | 123.592 | 115.381 | 9.615 | 39.798 | 101 | 155.318 | 115.621 | 0 |
| 2019 | 89.397 | 79.494 | 6.625 | 35.977 | 726 | 114.985 | 79.734 | 0 |
| 2018 | 95.653 | 88.408 | 7.367 | 10.881 | 1.727 | 97.762 | 88.608 | 0 |
| 2017 | 82.108 | 74.570 | 6.214 | 17.596 | 2.728 | 89.638 | 74.770 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.02%
Lichiditate curentă
0.63
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.02%
Profit net per salariat
10.890 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.99% | 34.41% | 64.8% | 31.51% | 43.46% | 93.36% | 88.92% | 92.43% | 90.82% |
| Marjă profit brut | 11.18% | 39.97% | 65.49% | 32.19% | 44.21% | 95.64% | 91.32% | 95.2% | 93.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.02% | 96.99% | 99.31% | 97.99% | 98.55% | 99.79% | 99.7% | 99.77% | 99.73% |
| Profit net per salariat | 10.890 Lei | 119.418 Lei | 361.211 Lei | 76.427 Lei | 70.525 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
75.06 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.64 | 0.89 | 1.08 | 1.37 | 0.8 | 0.77 | 0.96 | 0.89 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 75.06 zile | 141.36 zile | 237.62 zile | 162.19 zile | 85.26 zile | 175.8 zile | 151.07 zile | 101.48 zile | 62.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 121.176 Lei | 347.094 Lei | 557.389 Lei | 242.544 Lei | 162.260 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.63
Lichiditate imediată
0.63
Pondere active imobilizate
54.25%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.63 | 1.59 | 2.06 | 0.76 | 2.34 | 3.9 | 3.2 | 8.98 | 5.09 |
| Lichiditate imediată | 0.63 | 1.59 | 2.06 | 0.76 | 2.34 | 3.9 | 3.2 | 8.98 | 5.09 |
| Pondere active imobilizate | 54.25% | 31.98% | 13% | 49.92% | 7.69% | 0.06% | 0.63% | 1.74% | 2.95% |
| Pondere active circulante | 45.75% | 68.02% | 87% | 50.08% | 92.31% | 99.94% | 99.37% | 98.26% | 97.05% |
©Firme.ro